Фесенко: Політики намагатимуться приватизувати Савченко

політикПрес-конференція Надії Савченко
політолог

Володимир Фесенко

Експерт окреслив можливі загрози для Надії Савченко як політика.

Читайте також: «Російські слідчі фальсифікували відеофайли у справі Савченко»

Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко вважає, що в нинішньому політичному середовищі для народного депутата Савченко існують дві загрози — проблема адаптації та ризики маніпуляцій з боку різних кіл. Таку думку експерт висловив в ефірі «5 каналу».

«Проста людина з дуже сильним, жорстким характером — і тут наше політичне середовище. Будь-яке політичне середовище завжди — компроміси, інтриги, різного роду конфлікти, а вона — людина війни все-таки була, і от як вона з цим буде жити. Чи зможе адаптуватися, чи зможе вона стати політиком? А якщо вона стане політиком, тут інша загроза — її почнуть (от я уже відчуваю) пробувати «приватизувати» на той чи інший бік, у той чи інший політичний табір», — пояснив Фесенко.

Читайте також: «Обмін Савченко на ГРУшників відбудеться в Ростові-на-Дону»

Як повідомляли ЗМІ, напередодні в Україну повернулася кремлівська бранка Надія Савченко, яку близько двох років незаконно утримували в російській в’язниці. Звільнення українки вдалося здійснити після помилування Петром Порошенком російських ГРУшників Алєксандрова і Єрофеєва.

Нагадаємо, що під час останніх парламентських виборів Савченко стала народним депутатом України — у ВРУ вона пройшла першим номером за списком «Батьківщини».

Читайте також: «Повернення Савченко в Україну — символ «м’якої капітуляції Путіна», — Пономар»

телеканал

«5 канал»

Be the first to comment on "Фесенко: Політики намагатимуться приватизувати Савченко"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**