У 2018 році в Німеччині на біженців було витрачено 23 мільярди євро

Селфі з мігрантомСелфі з мігрантом

Минулого року Німеччина витратила 23 мільярди євро на допомогу в інтеграції більш ніж одного мільйона біженців та боротьбу з причинами міграції, повідомляє Reuters.

Читайте також «Німеччина додатково прийме 10 тис. мігрантів»

Це свідчить про збільшення майже на 11% суми в 20,8 мільярдів євро, що була витрачена Німеччиною у попередньому році, йдеться у документі, підготовленому Міністерством фінансів ФРН.

Меркель неодноразово відстоювала своє рішення від 2015 року залишити кордони Німеччини відкритими для сотень тисяч біженців, головним чином з мусульманських країн, як гуманітарну необхідність, але вона також пообіцяла запобігти повторенню такої масової міграції шляхом усунення її причин.

У 2018 році уряд витратив 7,9 мільярдів євро на заходи, спрямовані на утримання мігрантів за межами Європейського Союзу та покращення умов проживання в їхніх країнах, тобто на 16% більше, ніж у 2017 році.

Мітинг німецьких правих

Мітинг німецьких правих

Читайте також «Німеччина знову буде приймати мігрантів з Сирії»

16 німецьких федеральних земель, які в основному відповідають за надання житла та інтеграцію мігрантів з таких країн, як Сирія, Ірак і Афганістан, відповідно до звіту, минулого року отримали 7,5 млрд євро від федерального уряду. Це означає збільшення на 14%.

Аліса Вейдель, лідер парламентської фракції правої партії «Альтернатива для Німеччини» (AfD), розкритикувала уряд Меркель за те, що той витрачає мільярди на біженців, зазначивши: «Це дорогий бенкет за рахунок громадян».

Аннет Відман-Мауз, міністр з питань міграції, біженців та інтеграції, заявила, що коментарі Вейдель були «дурними» і поганими.

«Боротьба з причинами міграції, на що призначена значна частина загальних витрат, так само в наших інтересах, як інвестування в успішну інтеграцію», — сказала Відман-Мауз.

Мігранти в Німеччині

Мігранти в Німеччині

Читайте також «Німеччина залишається вірною своїй політиці умиротворення російського агресора коштом України»

«Той, хто заперечує гуманітарний захист, взагалі нічого не зрозумів», — додала вона.

Be the first to comment on "У 2018 році в Німеччині на біженців було витрачено 23 мільярди євро"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**