У Ємені при авіаударі загинули 36 робітників заводу

111788

Очолювана Ємені при авіаударіЄмені при авіаударі ю коаліція завдала в неділю повітряного удару по заводу безалкогольних напоїв, розташованого в провінції Хадджа на північному заході Ємену. Загинули 36 робітників заводу, повідомляє Reuters.
«Пошук тіл щойно закінчено. Знайдено тіла 36 мігрантів. Їх витягнули після авіаудура, який був завданий цим ранком», — повідомив агентству місцевий житель. За його словами, саудівські військові літаки завдали щонайменше 15 ударів з повітря по цьому району. Безліч людей були поранені.

На початку липня ООН віднесла військові дії в країні до третього, найважчого рівню гуманітарної кризи. За даними організації, за час конфлікту загинули 1,6 тис. та поранено 6,2 тис. осіб. Як пише Віктор Каспрук у статті «Ємен: досягнення компромісу чи війна без кінця і краю?»: «Четвертий місяць війни обернувся для країни нестачею води, харчових продуктів, медичного обслуговування тощо. З погляду політичного, економічного і соціального розвитку країна фактично відкинута на кілька десятиліть тому. Сьогодні основною метою Саудівської Аравії є не тільки нейтралізувати бунтівників хуті в Ємені, але і послати потужний сигнал Ірану: припиніть втручатися в арабські справи. Таким сигналом стане недопущення падіння від рук хуті законного уряду Ємену».

Be the first to comment on "У Ємені при авіаударі загинули 36 робітників заводу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**