У Єгипті обмежили продаж жовтих жилетів

AFPAFP

У Єгипті стало важко купувати жовті рефлексивні жилети, які стали символом соціального руху у Франції. Їх продаж контролює поліція, заявили вчора єгипетські торговці.

Читайте також: «Туристку засудили на 8 років за образу Єгипту»

П’ятеро рітейлерів у Каїрі повідомили агентству AFP, що потрібно мати дозвіл від районного комісаріату поліції на придбання такого жилету.

Власник невеликого магазину погодився продати жовтий жилет з-під прилавка, настійно закликаючи: «Швидко його беріть! Продаж цих жилетів ще більш небезпечний, ніж наркотиків».

«Прийшли представники служб безпеки і почали вимагати не продавати рефлексивних жилетів», — заявляє інший продавець, з яким спілкувався агентство. «Після демонстрацій у Франції вони бояться їх як чуми», — додав він.

Протести у Франції

Протести у Франції

Читайте також: «Під час розкопок в Єгипті знайшли гробницю гігантської людини»

Оптовики, за умови анонімності, повідомили AFP, що минулого тижня їм було наказано постачати жилети тільки компаніям, а не торговцям, що продають вроздріб.

У вівторок у Єгипті Мохамед Рамадан, адвокат, який відомий своїм обстоюванням прав людини, був заарештований на 15 діб, зокрема через «загрозу безпеці». Він був затриманий в понеділок в Олександрії після публікації інформації на Facebook, де можна отримати жовтий рефлексивний жилет», — говорить юрист Абдельрахман аль-Гохарі.

Читайте також: «Саудівська Аравія та її союзники обговорять сьогодні кризу в Катарі»

Обмеження на продаж жилетів з’явилися за кілька тижнів до восьмої річниці повстання, що відбулося у січні 2011 року та скинуло режим президента Хосні Мубарака.

 

 

Be the first to comment on "У Єгипті обмежили продаж жовтих жилетів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**