У Європі більшає біженців з Латинської Америки

БіженціБіженці

Венесуельці є другою за величиною після сирійців національною групою, що звертається з проханням надання притулку в Європі. За 10 років кількість звернень біженців, поданих до Європи іммігрантами з Центральної Америки, зросла на 4000%.

Читайте також: «Італійське місто захопили банди нігерійських мігрантів»

Європейське бюро підтримки в справі притулку (EASO) повідомляє, що, в порівнянні з минулим роком, кількість шукачів притулку в Європі збільшилась на 11%. Це наслідок великої кількості іммігрантів з Венесуели, Сальвадору, Колумбії, Гондурасу, Нікарагуа та Перу, які втікають від бідності, політичних репресій і злочинності. З січня по травень цього року кількість заяв про надання притулку, поданих венесуельцями в Європі, збільшилася вдвічі, порівняно з минулим роком (за цей час венесуельці подали біля 18 400 заяв про надання притулку в Європі). Найбільшу кількість заяв про надання притулку в Європі подають лише сирійці.

Мадрид

Мадрид

Обмеження нелегальної міграції з боку адміністрації президента Дональда Трампа означає, що біженці з Центральної Америки дедалі частіше вибирають Європу.

Читайте також: «Біженці торгують в Інтернеті ідентифікаційними документами»

Багато латиноамериканських мігрантів вважають, що краще купити квиток на літак і зіткнутися з бюрократією в Європі, ніж ризикувати своїм життям, нелегально перетинаючи кордон з США за допомогою контрабандистів.

Головною метою біженців з Центральної Америки до Європи є Іспанія. У 2017 році 2231 громадян країн Центральної Америки подали там заяви про надання притулку, і лише за перші п’ять місяців 2019 року аж 7,442 особи з цього регіону (у тому числі 2698 — з Нікарагуа, 2666 — з Гондурасу і 2078 — з Сальвадору).

Венесуела

Венесуела

Читайте також: «Біженці ігнорують німецькі виплати за повернення додому»

Популярною країною у переселенців з Центральної Америки до Європи також є Бельгія, котра, на відміну від Іспанії, приймає заяви про надання притулку від людей, яких переслідують збройні наркокартелі (так звані марас), що діють у Сальвадорі та Гондурасі. Хоча це не державні структури, але Бельгія визнає загрозу від банд як достатню причину для надання статусу біженця.

 

 

 

Be the first to comment on "У Європі більшає біженців з Латинської Америки"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**