У Шотландії наліпки з написом «Немає нічого поганого в тому, щоб бути білим» викликали обурення в тих, хто так не вважає

НаліпкаНаліпка

На вулицях міста Перт з’явились наліпки з гаслом «Немає нічого поганого в тому, щоб бути білим». Заступник першого міністра Шотландії засудив їх як «жахливі» та «неприпустимі».

Читайте також: «Понад 25% лондонців живуть у бідності»

Наліпки зі салоганом «It’s okay to be white» з’явилися на ліхтарях та водостічних трубах у центрі міста Перт на вихідних.

Заступник першого міністра Шотландії та член парламенту Шотландії Джон Свінні заявив, що ці «жахливі» наліпки не повинні були з’явитися «ані в Перті, ані чи в будь-якій іншій частині країни». «Ми повинні спільно протистояти цьому неприйнятному контенту», — написав він у Twitter.

Британські острови

Британські острови

Читайте також: «Шотландія намагається втриматися у ЄС»

Поліція Шотландії «займається справою», хоча, за словами речниці, ніхто не подавав скарг на наліпки.

У вересні наліпки з гаслом «Немає нічого поганого в тому, щоб бути білим» з’явились в Данді. У 2017 році гасло було використано у рамках плакатної кампанії, організованої в США членами одного з інтернет-форумів.

Лівацька група «Perth Against Racism» («Перт проти расизму») повідомила, що до неї звернулися мешканці з числа національних меншин, які поскаржились, що «почувають себе в небезпеці» через наліпки.

Шотландія

Шотландія

Читайте також: «51% англійців не проти самостійності Шотландії»

«Я хвилююся за своїх дочок, які не білі, але родом з Перта. Це огидно і обурливо, що люди думають таким чином», — сказала одна з осіб, яка звернулася до групи, повідомляє BBC.

 

 

 

Be the first to comment on "У Шотландії наліпки з написом «Немає нічого поганого в тому, щоб бути білим» викликали обурення в тих, хто так не вважає"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**