У Швейцарії учасники карнавалу пройшлися в одностроях Ку-клукс-клану

Карнавальна ходаКарнавальна хода

Швейцарська поліція проводить розслідування після того, як під час карнавальних свят на початку цього тижня з’явився відеоролик з учасниками карнавальної ходи в костюмах, які нагадують однострої Ку-клукс-клану.

Читайте також: «Верховний суд Швейцарії вирішує суперечку щодо кота»

На відеоролику, знятому в місті Бруннен (кантон Швіц) видно групу з десятка осіб в білих балахонах з капюшонами, які несуть вздовж вулиці палаючі факели.

Один занадто пильний громадянин відразу ж заявив про це до місцевої поліції, яка розпочала розслідування відповідних кадрів та фотографій, повідомляє швейцарське інформаційне агентство SDA.

Кантон Швіц

Кантон Швіц

Адвокат Даніель Кеттігер розповів швейцарському виданню «20 Minuten», що поліції буде важко встановити членів групи, і ще важче буде «пришити» їм расову дискримінацію.

Читайте також: «Британцю не дали швейцарського громадянства через його незнання місцевої кухні»

Це пояснюється тим, що жодна раса чи етнічна група не була безпосередньою та явною мішенню групи, а сама демонстрація костюмів Ку-клукс-клану відбувалась під час карнавальних урочистостей з їхньою високою толерантністю до гумору.

Проте Кеттігер пояснив, що справа розглядалася б по-іншому, якби, наприклад, група пройшла повз притулок, більшість мешканців якого складають негри.

Берн

Берн

Читайте також: «Швейцарія відмовилася вибачатися за зближення свого винищувача з російським літаком»

«Це розглядалося б як порушення антирасистських законів», — сказав він.

Be the first to comment on "У Швейцарії учасники карнавалу пройшлися в одностроях Ку-клукс-клану"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**