У центрі галактики було виявлено дивну структуру, схожу на хрест

Галактичний хрестГалактичний хрест

Як повідомляють канадські астрофізики, їм нещодавно вдалося зробити незвичайне відкриття. У центрі галактики M51a ними було помічено незвиклу структуру, що нагадувала хрест. Дехто вважає, що це знак. На думку вчених, ця дуже незвична формація складається з безлічі порівняно молодих зірок.

Читайте також: «Телескоп у Канаді зареєстрував таємничий сигнал, надісланий з глибокого космосу»

Незвичайне відкриття було зроблено Меліссою Несс і Дастіном Лангом з канадського Торонтського університету. Інформація про дане явище блискавично поширилася в соціальних мережах. Хрест у космосі справляє приголомшливе враження на більшість людей.

Космос

Космос

Космічний хрест, скоріше за все, складається з величезної кількості молодих зірок. Дослідники визнають, що незвичайний вигляд цієї структури є дивним і невідомо, як вона могла виникнути. Пропоновані теорії звучать химерно і неймовірно, оскільки вони передбачають, що деякі процеси могли відбуватися в галактичному масштабі.

Читайте також: «Вчені обрахували масу галактики Чумацький Шлях»

Зображення, що підтверджують існування хреста, були зроблені за допомогою космічного телескопа WISE. У зв’язку з тим, що він використовує інфрачервоне випромінювання, вчені могли спостерігати за незвичайним галактичним «розп’яттям» через хмари пилу і холодного газу, розташованого поблизу центру Чумацького Шляху.

Be the first to comment on "У центрі галактики було виявлено дивну структуру, схожу на хрест"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**