У ФРН провели опитування з приводу конвульсій у Ангели Меркель

Ангелі Меркель час на пенсіюАнгелі Меркель час на пенсію

За даними опитування, результати якого були опубліковані в суботу, майже 60% німців вважають, що неконтрольовані конвульсії у канцлера Ангели Меркель є її особистою справою.

Читайте також: «У ФРН кілька десятків поранених через бійки серед мігрантів»

Результати опитування були опубліковані в газеті «Augsburger Allgemeinen». 59% респондентів вказали, що конвульсії, що тричі спостерігалися в Меркель менш ніж за місяць, стосуються її «приватного життя». Лише трохи більше третини респондентів (34%) вважають, що це суспільне питання.

За перший варіант відповіді здебільшого висловилися прихильники угрупування Меркель — ХДС, а також соціал-демократів і «Зелених». Більшість прихильників правої «Альтернативи для Німеччини» мали протилежну думку. Для них здоров’я Меркель є предметом суспільного інтересу — згідно з опитуванням.

Демонстрація на підтримку AfD

Демонстрація на підтримку AfD

Читайте також: «Меркель, йди!» — дедалі більше німців виступають за відставку канцлера»

У середу Меркель відзначить свій 65-річний ювілей. На чолі німецького уряду вона перебуває вже 14 років.

Після того, як у Меркель тричі спостерігали приступи неконтрольованих конвульсій за менш ніж місяць, вона нещодавно прийняла рішення про незвичне відхилення від дипломатичного протоколу під час візиту нового прем’єр-міністра Данії в Берлін. Обидва глави уряду слухали національні гімни сидячи, на спеціально підготовленому подіумі зі стільцями.

Читайте також: «Згідно з опитуванням «Альтернатива для Німеччині» поступається лише партії Меркель»

Щоденник «Bild» написав у п’ятницю, що Меркель після першого інциденту з конвульсіями під час візиту українського президента Володимира Зеленського пройшла поглиблене медичне обстеження. Офіційною причиною поганого стану канцлера було зневоднення, викликане спекотною погодою у Берліні.

Be the first to comment on "У ФРН провели опитування з приводу конвульсій у Ангели Меркель"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**