У ФРН мігранти становлять 8,5% підозрюваних у злочинах

Німецькі поліцейськіНімецькі поліцейські

Такі дані містяться в останньому рапорті німецької поліції. Видання «Die Welt» одержало документ, який має бути опублікований 8 травня.

Читайте також: «Біженці ігнорують німецькі виплати за повернення додому»

Минулого року в Німеччині майже 2 мільйони осіб вважалися підозрюваними у вчиненні злочинів. Серед них майже 170 тис. становили біженці. Звіт також показує, що мігранти частіше мають справу з системою правосуддя, ніж це відповідає їх чисельності. За даними Федерального відомства з питань міграції та біженців, дана категорія складає близько 2% німецького суспільства.

«Die Welt» зазначає, що частка підозрюваних з цієї групи особливо висока в деяких категоріях злочинів. Наприклад, серед підозрюваних в кишенькових злочинах, майже третину становлять біженці, шукачі притулку або мігранти. Серед підозрюваних в пограбуваннях помешкань — кожен десятий. Серед підозрюваних у сексуальних злочинах їх 15,9%, у злочинах із завданням ушкоджень — 15,2%, — пише «Die Welt». Газета зазначає, що в доповіді не враховуються імміграційні злочини, такі як незаконний перетин кордону.

«Die Welt»

«Die Welt»

Уперше німецька поліція склала звіт, котрий охоплює біженців як окрему категорію. Дані стосуються як тих, хто має статус біженця, так і тих, хто звернувся за притулком або незаконно перебуває в країні.

Читайте також: «Німеччина знову буде приймати мігрантів з Сирії»

Статистичні дані поліції також показують, що кількість усіх злочинів, скоєних у Німеччині, минулого року зменшилась на 10% у порівнянні з 2016 роком (час найбільшого притоку біженців).

Мігранти

Мігранти

Be the first to comment on "У ФРН мігранти становлять 8,5% підозрюваних у злочинах"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**