У Франції мігранти заскакують у вантажівки, намагаючись дістатися до Британських островів

Мігранти переслідують фургонМігранти переслідують фургон

Групи молодих мігрантів на півночі Франції продовжують атакувати вантажні машини, намагаючись дістатися до Британських островів. Британське телебачення Sky News показало відеоролик, в якому групи молодих чоловіків африканської зовнішності переслідують на вулицях транспортні засоби, намагаючись проникнути всередину.

Читайте також: «Передумови та наслідки нелегальної міграції на Європейський континент»

Відеозапис був зроблений в місті Уїстреам біля Канн на півночі Франції. На ньому можна побачити, як групи біженців намагаються переслідувати вантажні машини, відкривають їх та стрибають всередину. Коли один транспортний засіб утікає, вони відразу ж рухаються до наступного.

«Це одні й ті ж самі люди, в основному з Судану, і майже всі виглядають як підлітки», — повідомляє британський телеканал Sky News.

Ці люди сплять в придорожніх канавах на околиці міста, тому що поліція отримала наказ прибирати всі намети, які розбиті в цьому районі. Їхня присутність поділила місцевих мешканців. Деякі з французів, відповідаючи на питання Sky News, заявляють, що не бачать жодних проблем в їхній присутності, а інші відчувають загрозу з боку мігрантів й говорять про випадки грабежів.

Мапа Франції

Мапа Франції

Французька поліція перебуває на місці та, як зазначає Sky News, робить все, що може при своїх обмежених ресурсах. Однак не видно, щоб місцеві органи влади докладали зусиль для вирішення цієї проблеми.

Читайте також: «Мусульманські мігранти здійснили напад на церкву у Франції»

Мігранти не зобов’язані подавати заяву про надання притулку, на що багато хто, особливо з Судану, матиме шанс. Однак їх також не повертають на батьківщину. Замість цього мігранти сподіваються, що на них очікує краще життя на іншому боці каналу Ла-Манш, — так описує їхню ситуацію Sky News.

Біля 10 000 мігрантів з ліквідованого в 2016 році великого табору в Кале, т. зв. «Джунглі», розійшлися в різних напрямках. Деякі з них подали заявки на отримання притулку у Франції, частина вирушила до Парижа, де живе в дуже поганих умовах, в той час як інші все ще намагаються дістатися до Британських островів. Біля 200 з них зараз мешкають в Уїстреамі.

Французька поліція

Французька поліція

У районі Кале, звідки до Великої Британія веде тунель і поромне сполучення, від самого початку міграційного кризи в Європі збираються мігранти з Азії та Африки в надії на незаконне проникнення на інший бік каналу Ла-Манш. Щодоби з Уїстреама на острови також вирушають три пороми.

Читайте також: «Італійське місто захопили банди нігерійських мігрантів»

За даними Sky News, минулого року 115 тис. мігрантів намагалися дістатися з французького Кале до британського Довера.

 

 

Be the first to comment on "У Франції мігранти заскакують у вантажівки, намагаючись дістатися до Британських островів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**