У Франції в День взяття Бастилії було спалено 845 автомобілів

Підпали автомобілів у ФранціїПідпали автомобілів у Франції

Французька поліція підвела підсумок святкування національного свята — Дня взяття Бастилії.  У п’ятницю та суботу у Франції було підпалено 845 автомобілів.

Читайте також: «Франція вимагає припинення переговорів ЄС з США про вільну торгівлю»

Поліція арештувала 237 осіб за заворушення, з яких 92 не мали 18 років. Найбільше затримань відбулося в Парижі, де ніч за гратами провели 183 хулігани.

У Монтреїлі (департамент Сена-Сен-Дені) п’ятнадцятирічний хлопець був заарештований за носіння вибухових речовин в своєму рюкзаку, включаючи феєрверки, устаткування для збирання бомби, пляшку кислоти та шматочки алюмінію.

В іншому випадку, також у Сена-Сен-Дені, двоє поліцейських зазнали опіків. У них кинули коктейль Молотова. Згідно з даними французького телеканалу LCI, троє винуватців були затримані.

Мапа Франції

Мапа Франції

Читайте також: «У Франції може бути введена смертна кара за тероризм»

Спалення авт, це — як підкреслюють французькі ЗМІ — місцева «традиція», хоча її ненавидить як влада, так і, природно, власники автомобілів. До підпалів часто доходить під час бунтів, як і в 2005 році, коли таким чином було знищено сотні автомашин. Проте найбільше підпалів відбувається в липні та серпні, особливо під час святкування Дня взяття Бастилії 14 липня.

Як повідомляється, підпалювати автомобілі почали на сході країни, поблизу Страсбурга, ще в дев’яностих роках. Потім це «ноу-хау» було швидко підхоплено кольоровою молоддю по всій країні. На думку деяких аналітиків, вуличні банди прагнуть, щоб ЗМІ звертали увагу на кількість спалених транспортних засобів, ніби конкуруючи, який район матиме їх більше на своєму рахунку. Тому попередній французький уряд відмовився розкривати кількість таких підпалів, бо боявся збільшення проблеми.

Ейфелева вежа

Ейфелева вежа

Читайте також: «Макрон різко розкритикував Євросоюз»

Проте кількість підпалів повільно зменшується. Цього року, з нагоди Дня взяття Бастилії, їх було 845, а минулого року — 897. Річний середній показник скоротився на 20%, порівняно з 2010 роком.

Be the first to comment on "У Франції в День взяття Бастилії було спалено 845 автомобілів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**