У Таїланді колишнього монаха покарали за шахрайство на 114 років ув’язнення

Буддійський монахБуддійський монах

Колишній буддійський монах Віраполь Сукполь, відомий як власник приватного реактивного літака та інших предметів розкоші, був засуджений у Таїланді до 114 років позбавлення волі за шахрайство на суму понад 28 мільйонів батів, повідомили місцеві ЗМІ.

Читайте також: «Прогноз американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor: Росія розвалюватиметься, але залишиться агресивною до кінця»

Бангкокський кримінальний суд визнав колишнього монаха винним у 42 шахрайствах, випадках відмивання грошей та комп’ютерних злочинах. На додаток до покарання більше ста років позбавлення волі, Сукполю було наказано віддати 29 особам гроші, які були отримані нечесним шляхом, — пише тайський портал Khaosod.

За даними суду, 39-річний Віраполь Сукполь в 2009-2013 роках використовував становище настоятеля буддійського монастиря, щоб вимагати від віруючих пожертви на вигадані проекти в чотирьох провінціях Таїланду.

Бангкок

Бангкок

Монах збирав гроші, між іншим, на найбільшу в світі нефритову статую Будди та фігуру Будди, виготовлену із золота. Насправді за гроші, зібрані від віруючих, Віраполь придбав предмети розкоші, в тому числі 10 автомобілів, — повідомив суд.

Читайте також: «Уболівальник за щастя народу Олег Ляшко полетів зі своїм заступником до Таїланду»

Хоча колишній монах був засуджений на 114 років позбавлення волі, згідно із положеннями закону, він потрапить до в’язниці максимум на 20 років, — зазначив Khaosod.

Віраполь, який як монах виступав під іменем Луанг Пу Некхам, потрапив у немилість в 2013 році, коли на Youtube з’явився відеоролик, в якому він демонструє пачки готівки і дорогу дизайнерську сумку на борту приватного реактивного літака. Після опублікування відеоролика він був виключений з священства.

Його також звинуватили в сексуальних відносинах з неповнолітньою дівчиною, що серед буддійських монахів вважається дуже серйозним правопорушенням. Після цього Віраполь втік до США, де, незважаючи на те, що його вигнали з священства, продовжував носити чернечий одяг і заснував монастир в Каліфорнії, — пише Khaosod. Однак влітку 2017 року колишній монах був висланий назад до Таїланду в рамках екстрадиції.

Буддійський храм

Буддійський храм

Читайте також: «Ліван збирається легалізувати марихуану, бо потребує грошей»

Ще на Віраполя очікує окреме розслідування в зв’язку із звинуваченнями в сексуальних домаганнях неповнолітніх та викраденні дитини. Вердикт у цій справі очікується в жовтні.

Be the first to comment on "У Таїланді колишнього монаха покарали за шахрайство на 114 років ув’язнення"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**