У США чоловік отримав 15 років тюрми за спалення прапору ЛГБТ

У США спалення прапору ЛГБТ — найважчий злочинУ США спалення прапору ЛГБТ — найважчий злочин

Як повідомляє польська газета Rzeczpospolita, суд штату Айова засудив на 15 років чоловіка, який зняв прапор ЛГБТ, а потім спалив його перед стриптиз-клубом.

Читайте також: «Японія опинилася під тиском світового гомосексуального лобі»

30-річний Адольфо Мартінес зізнався в крадіжці прапора ЛГБТ з «церкви» в місті Еймс, штат Айова. Причиною його дій стала неприязнь до гомосексуалістів.

Інцидент стався 11 червня близько півночі. У чоловіка виник конфлікт з відвідувачами стриптиз-клубу. Була викликана поліція, але перед її приїздом 30-річного Мартінеса вивели з приміщення.

Еймс

Еймс

Читайте також: «У Грузії створюють цивільну охорону від ЛГБТ»

Після виходу з клубу він пішов до «церкви», звідки зняв прапор ЛГБТ. Потім повернувся до клубу і, за допомогою запальнички, спалив його на вулиці. Він також погрожував підпалити приміщення.

Мартінес, якого затримали того ж дня, нічого не заперечував. «Це була честь. Це було благословення від Господа», — пояснив він та додав, що таким чином висловив своє несхвалення гомосексуалізму.

«Пасторка церкви» Ейлін Геббі, яка є гомосексуалісткою, заявила, що місто Еймс не настільки прогресивне, як багато хто думає, бо тут «все ще живе велика закрита громада».

Штат Айова на мапі США

Штат Айова на мапі США

Читайте також: «Кандидат-демократ на Президента США: «Якщо Церкви не укладатимуть одностатевих шлюбів, то ми заберемо у них податкові пільги»

Прокурор округу Сторі Джессіка Рейнольдс заявила, що Мартінес став першим в історії округу  засудженим за «злочин ненависті».

 

Be the first to comment on "У США чоловік отримав 15 років тюрми за спалення прапору ЛГБТ"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**