У США член Ради округу Колумбія звинуватив Ротшильда у кліматичних змінах

ВашингтонВашингтон

Трайон Вайт — член Ради округу Колумбія (Вашингтон) від Демократичної партії розмістив на своєму профілі Facebook відеоролик, в якому стверджував, що відома сім’я єврейських банкірів Ротшильдів контролює клімат і несе відповідальність за кліматичні зміни.

Читайте також: «В США відкрили першу фабрику, де виготовлятимуть штучні людські органи для трансплантації»

У відеоролику на Facebook Вайт скаржиться на постійні снігопади у Вашингтоні, зокрема, каже, що «тільки-но знову почало сильно сніжити», і пропонує «звернути увагу на контроль над кліматом та маніпулювання кліматом».

Потім він уточнив, що клімат контролюється Ротшильдами (сім’я німецьких євреїв, що має величезний вплив у фінансовому секторі США), які «викликають стихійні лиха, і таким чином посилюють свій контроль». «Будьте обережні», — порадив Вайт.

Округ Колумбія

Округ Колумбія

Читайте також: «Занепад Європейського Союзу»

У понеділок лідери єврейської громади США розкритикували висловлювання Вайта та назвали їх образливими і тривожними. Деякі з них, у тому числі дві його колеги з Ради округу Колумбія Бріанна Наде і Еліса Сілверман, які є єврейками, сказали, що вони спілкувалися з Трайоном Вайтом і зрозуміли, що той шкодує за свої слова.

У лютому під час зустрічі на сніданку між членами Ради округу Колумбія та адміністрацією мера Вашингтона Мюріеля Боузера він заявив, що Ротшильди керують Світовим банком та федеральним урядом.

Читайте також: «США жорстко відреагували на російські кібератаки»

Трайон Вайт був обраний до Ради округу Колумбія у 2016 році.

Джейкоб Ротшильд

Джейкоб Ротшильд

Be the first to comment on "У США член Ради округу Колумбія звинуватив Ротшильда у кліматичних змінах"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**