У США поліція розслідує справу з вогняною кулею, яка впала з неба

Вогняна куляВогняна куля

Поліція розслідує повідомлення про таємничу «велику вогняну кулю, яка впала на землю». Це явище спостерігалося в Салемі, штат Орегон, на південному заході графства Полк.

Читайте також: «Трамп оголосив про створення підрозділу для захисту інтересів США в космосі»

У четвер, о 16:50 місцевого часу, мешканець графства повідомив поліції про вогняний слід у небі, розповів Дастін Ньюмен, прес-секретар офісу шерифа у графстві Полк.

Інцидент був названий авіакатастрофою, але точне місце розташування залишків літака невідоме — визнала поліція. Поліція опублікувала фотографії вогняної кулі у небі на своєму профілі у Facebook.

Салем

Салем

Читайте також: «Кандидат-демократ на Президента США: «Якщо Церкви не укладатимуть одностатевих шлюбів, то ми заберемо у них податкові пільги»

Поліція заявляє, що намагається визначити «точне місце розташування» об’єкта, який впав на землю, та «чим була ця вогняна куля».

Незабаром після повідомлень про вогняну кулю на місці, на яке вона мала впасти, з’явився поліцейський гвинтокрил, але він не помітив нічого дивного. Також не було повідомлень про жоден зниклий літак. Можливо, за даними поліції, на землю в штаті Орегон впав метеорит.

Федеральне управління авіації поки не надало інформації про жодну авіакатастрофу в графстві. З іншого боку, Центр спостереження біля Землі НАСА (CNEOS) не повідомляє про жодну вогняну кулю в небі.

Читайте також: «США направлять до Європи 20 000 солдатів для навчань DEFENDER-Europe 2020»

Кілька днів тому, 11 листопада, в Міссурі також з’явилася інформація про вогняну кулю в небі.

 

 

 

Be the first to comment on "У США поліція розслідує справу з вогняною кулею, яка впала з неба"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**