У США негра покарали за расистські графіті

«Washington Post»«Washington Post»

Афроамериканець Едді Керлін, 29-річний колишній студент Східного Мічиганського університету, був оштрафований на 2000 доларів за расистські графіті, які «потрясли громаду в Мічигані». Чоловік визнав себе винним.

Читайте також: «У Швеції піддадуть цензурі казку відомої дитячої письменниці Астрід Ліндгрен»

Керлін зробив перше графіті у вересні минулого року. На стіні студентського гуртожитку в кампусі в Іпсіланті, поруч із погрозами та вимогами на адресу негрів «залишити вуз», він написав «ККК» («Ку-Клус-Клан», – Глобал Аналітик). Вдруге під час Хелловіна чоловік зробив расистський напис на будівлі поруч з пам’ятником Мартіну Лютеру Кінгу. Третє графіті він намалював у чоловічому туалеті.

«Це дійсно потрясло наше співтовариство, — сказала політолог Джудіт Кулберг в інтерв’ю «Washington Post». — У контексті дуже напружених президентських виборів це викликало значну тривогу».

«Eastern Echo»

«Eastern Echo»

Читайте також: «Диктатура лібералізму»

Кампусна поліція повідомила, що розслідування тривало понад тисячу годин. Було з’ясовано, що інциденти не мали під собою політичного підґрунтя. «Це був єдиний випадок, до якого має стосунок одна людина», — заявив Роберт Хігес, голова поліції кампуса, в бесіді з студентською газетою «Eastern Echo».

«Болісно усвідомлювати, що ця особа має інший колір шкіри», — сказав Джаківа Родвелл, чорношкірий студент, який додав, що для нього це неприємно.

Східний Мічиганський університет

Східний Мічиганський університет

Читайте також: «Чого прагнуть ліві рухи в США?»

Керліну доведеться заплатити 2000 доларів штрафу за знищення майна. Він зробить це з-за грат, оскільки відбуває покарання за злочин, не пов’язаний зі своїми расистськими вибриками.

Be the first to comment on "У США негра покарали за расистські графіті"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**