У США зросли показники Індексу оптимізму малого бізнесу — дрібні підприємці задоволені економічною політикою Трампа

Індекс оптимізму малого бізнесу СШАІндекс оптимізму малого бізнесу США

Індекс оптимізму малого бізнесу США, який є інструментом оцінки стану економіки членами Національної федерації незалежного бізнесу — виріс в липні на 1,6 пункту до 105,2 пунктів, — написала газета Washington Times.

Читайте також: «Трамп звернувся до Кремля із закликом відносно України»

Чергове збільшення цього індексу (Index of Small Business Optimism) ілюструє довіру 325 тис. членів Національної федерації незалежного бізнесу (National Federation of Independent Business, NFIB) — найбільшої в США організації, яка об’єднує власників американських малих і середніх підприємств — до економічної політики Президента США Дональда Трампа.

Результати досліджень, проведених NFIB серед своїх членів з метою опрацювання індексу оптимізму вселяють надію щодо майбутнього американської економіки. Більшість членів Федерації має намір збільшити зайнятість, закупити нове обладнання та розширити свій бізнес. 35% респондентів у липні скаржилися на проблеми з пошуком нових співробітників, що є передвісником зростання зарплат для найманих працівників на малих підприємствах.

Національна федерація незалежного бізнесу

Національна федерація незалежного бізнесу

«Усі дані свідчать про хороший стан малого бізнесу. Основним фактором зростання оптимізму є в першу чергу високий попит на споживчому ринку», — сказав директор у справах інформації NFIB Джек Моцлум, якого цитує Washington Times.

Читайте також: «Чого нам чекати від Трампа?»

Нині Президент Трамп користується великою популярністю серед власників малого бізнесу. Він скасував федеральні правила, які пригнічували розвиток малого бізнесу і були введені ще його попередником Бараком Обамою та оголосив реформу податкової системи і скасування «новацій» Обами у сфері охорони здоров’я, т. зв. Obamacare. З передвиборчих обіцянок про медичну реформу поки що йому вдалося виконати тільки одну — відмінити регулювання розвитку цієї сфери.

Скасування Obamacare, плани зі спрощення податкової системи і введення єдиного, зменшеного до 15% оподаткування більшості компаній, затримується через суперечки в Республіканській партії, яка контролює не тільки Білий дім, але і обидві палати Конгресу.

Obamacare

Obamacare

«Члени нашої Федерації рішуче підтримали програму Трампа, але їх оптимізм закінчиться, якщо не буде якихось конкретних досягнень», — попередив представник NFIB.

Читайте також: «Кремль робить ставку на імпічмент Трампа?»

Be the first to comment on "У США зросли показники Індексу оптимізму малого бізнесу — дрібні підприємці задоволені економічною політикою Трампа"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**