У Східній Німеччині двоє афганців убили німця

КьотенКьотен

22-річний німець був убитий в ніч з суботи на неділю під час сварки в Кьотені в Саксонії-Ангальт (Східна Німеччина). У зв’язку з цим інцидентом було затримано двох афганців, підозрюваних у вбивстві, заявили в неділю у прокуратурі та поліції.

Читайте також: «Мігранти б’ють рекорди по насильству у Великій Британії»

«Слухання та слідча діяльність продовжуються і проводяться у всіх напрямках», — написано в короткому повідомленні. Як було додано, причини та точні обставини події ще не встановлені.

За даними агентства DPA, в суботу пізно ввечері на одному з дитячих майданчиків у Кьотені між трьома афганцями почалася сварка про те, хто з них є батьком дитини від жінки, що перебувала з ними. Через деякий час на майданчику з’явилися два німці, у тому числі 22-річний, який потрапив афганцям «під гарячу руку» і загинув.

Читайте також: «Італійське місто захопили банди нігерійських мігрантів»

Як пише видання Die Welt, безпосередньою причиною його смерті було крововилив у мозок. Розтин тіла було заплановано на неділю.

Саксонія-Ангальт

Саксонія-Ангальт

Арештованим мігрантам 18 та 20 років. За даними DPA, третій афганець, який перебував на дитячому майданчику, ні в чому не підозрюється і не був затриманий.

Влада федеральної землі, в тому числі глава Міністерства внутрішніх справ в регіональному уряді Гольгер Сталкнехт та уповноважена у справах інтеграції Сусі Моеббек звернулися до жителів із закликом зберігати спокій і розсудливість. Стахлкнехт висловив своє розуміння проблем громадян, нагадавши їм, що розслідування триває.

У неділю ввечері праві угруповання провели жалібний марш. За даними DW, у ньому брали участь близько 500 осіб, які в тиші поклали квіти на місці трагедії.

Це черговий подібний інцидент в Німеччині: 26 серпня, під час бійки в саксонському Хемніці, був убитий 35-річний німець, у зв’язку з чим було заарештовано іракського і сирійського шукачів притулку в Німеччині.

Читайте також: «Угорщина оголосила кризову ситуацію через наплив мігрантів»

Після інциденту в місті пройшли численні демонстрації, під час яких відбулися зіткнення між противниками та прихильниками міграції та з поліцією.

Be the first to comment on "У Східній Німеччині двоє афганців убили німця"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**