У Сирії скоро впаде останній бастіон Ісламської Держави

Абу-КемальАбу-Кемаль

Як повідомляє телеканал «Аль-Манар», сирійська армія та її союзники оточили місто Абу-Кемаль у східній Сирії на кордоні з Іраком. Абу-Кемаль — це найбільше місто, яке все ще знаходиться в руках бойовиків ІД.

Читайте також: «США ввели масштабні санкції проти режиму Асада»

Як повідомляє Reuters з посиланням на телеканал «Аль-Манар», пов’язаний з радикальною шиїтською організацією Хезболла з Лівану, сирійські війська і їх союзники фактично вже почали входити в місто.

У руках ІД все ще знаходиться місто Абу-Кемаль в провінції Дайр-ез-Заур в Сирії, а також місто Рава в провінції Аль-Анбар в Іраку та кілька сусідніх місцевостей та шматків землі.

Башар Асад

Башар Асад

Провінція Дайр-ез-Заур, яка розташована на кордоні з Іраком вважається останнім значним бастіоном ІД. Незважаючи на значні втрати території через самозваний халіфат Ісламська Держава, проголошений в червні 2014 року в окупованих районах Сирії та Іраку, багато країн побоюються, що ця організація продовжуватиме становити серйозну загрозу в регіоні. На думку спостерігачів, існує небезпека самогубних вибухів та атак з боку законспірованих ісламістських груп.

Читайте також: «Росіянам не здамося»: сирійські повстанці відмовилися залишати Алеппо»

У цьому році сирійська армія разом зі своїми союзниками з Хезболли та іншими шиїтськими бойовиками, підтримуваними з боку Ірану і Росії, зайняли терени у центральній та східній Сирії.

Мапа Сирії

Мапа Сирії

Одночасно сирійські та курдські сили воювали проти ІД в Сирії за підтримки міжнародної коаліції під керівництвом Сполучених Штатів. Їм вдалося вигнати бойовиків ІД з більшої частини північної та східної Сирії.

Читайте також: «Ісламську Державу майже витіснили із сирійського міста Ер-Ракка»

Be the first to comment on "У Сирії скоро впаде останній бастіон Ісламської Держави"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**