У Санкт-Петербурзі конфіскували майно заборонених Свідків Єгови

Свідки ЄговиСвідки Єгови

На прохання прокуратури РФ майно Свідків Єгови, розташоване в Санкт-Петербурзі, стало власністю держави. Ця релігійна секта була заборонена в Росії у квітні 2017 року. Рішення у даному питанні було винесене російським судом, а речник Генеральної прокуратури Росії Алєксандр Курєнної оголосив його офіційно. Вартість переданого майна перевищує один мільярд рублів.

Читайте також: «Сучасний лібералізм: свобода чи неволя?»

«Суд Санкт-Петербурга в цілому задовольнив вимогу прокурора проти юридичної особи (відповідно до законодавства Сполучених Штатів) «Сторожова башта — Пенсильванська біблійна та суспільна установа» про визнання недійсними угод, укладених у 2000 та 2010 роках з релігійною організацією, забороненою в Росії «Центр управління Свідками Єгови в Росії», а також про наслідки недійсності цих угод», — зазначив Курєнной.

Суд

Суд

Він пояснив, що через те, що згаданий Центр та місцеві релігійні організації, котрі входять до його складу, були ліквідовані, Верховний суд Російської Федерації постановив, що майно, яке залишилося після задоволення вимог кредиторів, повинно бути передане державі. За словами офіційного представника прокуратури, це стосується 16 об’єктів нерухомості, включаючи ділянки та будівлі, розташовані в Санкт-Петербурзі, чия кадастрова вартість перевищує один мільярд рублів.

Читайте також: «Вибух в метро Санкт-Петербурга»

20 квітня цього року Верховний суд Москви у відповідь на позов Міністерства юстиції Росії визнав Свідків Єгови, які діють в країні, терористичною організацією і заборонив їм працювати на території РФ.

Рішення набуло чинності 17 липня, коли Верховний суд Російської Федерації відхилив скаргу Свідків Єгови на рішення від 20 квітня цього року. Відтоді вся діяльність цієї спільноти в Росії є незаконною, а їх майно було передано державі. Керівництво організації оголосило про подання скарги до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі.

Читайте також: «Підґрунтя молдавсько-російського дипломатичного скандалу»

Санкт-Петербург

Санкт-Петербург

Be the first to comment on "У Санкт-Петербурзі конфіскували майно заборонених Свідків Єгови"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**