У пріоритетах китайської армії на 2019 рік — приготування до війни

Китайська арміяКитайська армія

Китайський «Вісник Народно-визвольної армії» повідомляє про пріоритети для армії на цей рік, серед яких — підготовка до війни і організація додаткових військових навчань.

Читайте також: «Китай будує супер-потужний лазер, який здатний розірвати простір»

Періодичне видання пише про необхідність підвищення боєздатності китайських військ у 2019 році. Така інформація викликає занепокоєння серед експертів.

У розміщеному коментарі наголошується, що, крім збільшення кількості військових навчань і кращої підготовки солдатів на випадок війни, в армії також повинні бути посилені партійні структури.

Водночас президент Китаю Сі Цзіньпін заявив, що Тайвань є частиною його країни. Він повідомив, що за необхідності застосує силу, хоча розраховує на мирне об’єднання.

Китай

Китай

Читайте також: «КНР збирається покарати Австралію за «антикитайські настрої»

Нещодавно Китайська армія провела випробування ракети Julong-3, яка призначена для підводних човнів і здатна вразити будь-яку ціль на території США. Про це повідомило видання The Washington Free Beacon.

Відзначається, що дана ракета дуже схожа за своїми якостями на російську «Булаву-30» і американську Trident II. Це може становити загрозу національній безпеці США.

Читайте також: «Китай розгорнув шпигунську діяльність в Європі»

Дана ракета може вразити будь-яку ціль як на американському материку, так і на території Росії, адже дальність її польоту — 14 тисяч кілометрів. Вона має 10 блоків, кожен з яких має систему індивідуального наведення.

Be the first to comment on "У пріоритетах китайської армії на 2019 рік — приготування до війни"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**