У Польщі розпочалося будівництво американської військової бази

Радіо ПольщаРадіо Польща
військо

Система протиракетної оборони Aegis Ashore

У польському селищі Редзіково в 150 км від Гданська почалося будівництво американської військової бази, де буде розташована комплексна система протиракетної оборони Aegis Ashore.

Читайте також: «НАТО готове прийняти заявку України на членство – Вершбоу»

Будівництво військової бази на території колишнього військового аеродрому має завершитися до 9 квітня 2018 року, повідомляє «Радіо Польща».

Офіційний початок будівництва запланований на 13 травня, але вже зараз проводяться попередні роботи. Планується, що база почне функціонувати в 2018 році. Персонал військової бази складе біля 300 піхотинців і цивільних осіб. Найважливіші елементи системи, тобто радар і пускову установку SM-3, повинна забезпечити компанія AMEC Programs Inc., розташована в штаті Джорджія.

Читайте також: «Північна Корея знову пригрозила атакувати США»

Мер румунського містечка Девеселу, де була побудована подібна американська база, стверджує, що будівництво військового об’єкта принесе користь жителям містечка. Його позицію підтримує і місцеве населення.

«Американці побудували нам дитячий садок, вклали гроші в інфраструктуру. У мене про них дуже хороша думка», — каже мешканка селища Девеселу Катаріна Пуне.

Нагадаємо, що контракт на будівництво бази в селищі Редзіково був підписаний в лютому 2016 року. Вартість контракту склала більше 182 млн дол.

Читайте також: «Глава розвідки США зробив прогноз щодо війни на Донбасі»

Гданьск

Селище Редзіково

Be the first to comment on "У Польщі розпочалося будівництво американської військової бази"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**