У Перу Гітлер та Ленін борються за посаду мера

ПеруПеру

У невеликому містечку в районі Юнгар, у регіоні Анкаш, що у перуанській частині Анд, за владу борються два політика, один з яких має ім’я Гітлер, а інший — Ленін, — відзначає агентство Reuters.

Читайте також: «Згідно з дослідженнями, інки були здібними нейрохірургами»

Гітлер Альба є нинішнім мером міста. На майбутніх виборах, які відбудуться 7 жовтня, йому доведеться змагатися з Ленніним Владіміром Родрігесом Вальверде.

Родрігес спробував блокувати реєстрацію Альби на виборах, але виборчий комітет відхилив його прохання. 7 жовтня в перуанському містечку відбудеться двобій Гітлера з Леніним (а точніше Ленніним, тому що саме таке ім’я кандидата).

Як пише агентство Reuters, місто обліплене виборчими плакатами з дуже незвичними для нашого часу гаслами, а саме: «Гітлер повернувся» або «Гітлер з народом».

Ліма

Ліма

Читайте також: «У Перу знайдено чергові гігантські малюнки» 

Альба підкреслює, що його політичні погляди рішуче відрізняються від політичних поглядів німецького фюрера. Він додає, що хоче бути на чолі «справедливої ​​та прозорої влади в Юнгарі».

«Я — хороший Гітлер», — каже Альба в інтерв’ю місцевому телеканалу RPP. Чоловік запевняє, що батько, так його назвавши, не знав, хто такий Адольф Гітлер. Коли Альба вивчив історію державного діяча, ім’ям якого його називали, він розглядав можливість зміни свого ім’я, але зрештою «навчився приймати це».

Читайте також: «У Перу розкопали китайські мумії» 

Reuters відзначає, що в Південній Америці батьки часто вибирають для своїх дітей екзотичні імена. У деяких випадках вони мають негативні конотації. Так було, наприклад, у справі Осами Бінладена, якого нещодавно призначили молодіжним представництвом Перу. У Бразилії мером міста Бакурі був політик на ім’я Річард Ніксон.

 

Be the first to comment on "У Перу Гітлер та Ленін борються за посаду мера"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**