У Парижі обирають стратегію боротьби з ІДІЛ без Росії

20eyfel

images

У Парижі розпочалася зустріч міністрів оборони семи країн міжнародної коаліції по боротьбі проти ІДІЛ, в ході якої обговорять військову стратегію війни проти бойовиків в Сирії та Іраку. Як повідомляє Укрінформ, Росію на зустріч не запросили.
«Міністри оборони семи країн-учасниць міжнародної коаліції по боротьбі з угрупованням «Ісламська держава» почали опівдні (за Києвом) зустріч у Парижі для обговорення військової стратегії і прискорення темпів її реалізації», — повідомили в прес-службі міністерства оборони Франції.

За словами співрозмовника агентства, на зустрічі були присутні представники Австралії, Італії, Німеччини, Нідерландів, Великої Британії та США.

Нагадаємо, за даними Пентагону, завдяки координації дій коаліції, урядових іракських і сил сирійської опозиції, інтенсифікації повітряних ударів, ІДІЛ втратила до 22 тис. кв. км або 40% контрольованих нею в Іраку територій і близько 2 тис. кв. км або 10% — в Сирії. Станом на 13 січня ВПС США завдали 9627 повітряних ударів по позиціях бойовиків і їх інфраструктурі, особливо нафтовидобувних об’єктах. Така тактика дозволила скоротити видобуток нафти ІДІЛом майже на 30% і зменшити фінансові надходження бойовиків від контрабанди енергоресурсів.

Be the first to comment on "У Парижі обирають стратегію боротьби з ІДІЛ без Росії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**