У Німеччині іммігрант схопив дитину і кинувся з нею під поїзд

Біженці в НімеччиніБіженці в Німеччині

П’ятирічний хлопчик разом з батьками та молодшими братом та сестрою стояв на платформі залізничної станції Вупперталь на заході Німеччини, коли 23-річний чоловік схопив його і стрибнув під зустрічний потяг.

Читайте також: «Німеччина знову буде приймати мігрантів з Сирії»

Інцидент стався в п’ятницю ввечері. Поведінку чоловіка помітив машиніст і відразу ж натиснув на кнопку екстреного гальмування. Однак поїзд вже був занадто близька, і його не вдалося зупинити вчасно.

Поїзд проїхав над чоловіком та дитиною, але, як виявилось, вони не зазнали серйозних травм. Хлопчик з легкими забиттями був доставлений до лікарні.

Берлін

Берлін

Читайте також: «Німецькі міста не хочуть приймати мігрантів»

Свідки цього інциденту схопили чоловіка і передали його поліції.

Винуватцем виявився 23-річний індус. Протягом декількох років він безуспішно намагався отримати притулок у Німеччині. 12 травня мала відбутися депортація. Не виключено, що через такі свої дії він хотів уникнути виїзду з країни.

Читайте також: «У Німеччині очікують зростання кількості нелегальних мігрантів»

Під час допиту іммігрант мовчав. Поліція направила чоловіка на психіатричну експертизу. У бесіді з психіатром він сказав, що нібито протягом довгого часу чує якісь голоси. Прокуратура подасть клопотання про направлення його до психіатричної лікарні.

Ангела Меркель

Ангела Меркель

Be the first to comment on "У Німеччині іммігрант схопив дитину і кинувся з нею під поїзд"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**