У Німеччині провели опитування на тему ставлення до євреїв

Sueddeutsche ZeitungSueddeutsche Zeitung

Понад 40% німців вважають, що євреї занадто багато говорять про Голокост, і кожен четвертий вважає, що він може повторитися, — згідно з дослідженнями Всесвітнього єврейського конгресу. Його голова стверджує, що нібито «антисемітизм у Німеччині досяг критичної точки».

Читайте також: «Німеччина хоче бачити Лукашенка на саміті в Брюсселі»

Соціологічне дослідження було проведене серед 1,3 тис. респондентів. 41% німців вважають, що євреї занадто багато говорять про Голокост.

У дослідженні було виділено групу людей, визнаних елітою. Автори дослідження віднесли до неї людей з вищою освітою і з щорічними доходами не менше 100 тис. євро. 28% з них стверджують, що євреї відіграють занадто велику роль в економіці і 26% зазначають, що вони мають занадто великий вплив у світовій політиці. Майже половина (48%) переконані, що євреї, які є німецькими громадянами, більш лояльні до Ізраїлю, ніж до Німеччини.

Берлін

Берлін

Читайте також: «Німеччина відкидає можливість сплатити Греції відшкодування за Другу світову війну»

При цьому 44% респондентів стурбовані нападами на євреїв чи єврейські установи. Кожен четвертий учасник опитування вважає можливим «повторення в Німеччині чогось подібного до Голокосту».

Дослідження прокоментував президент Всесвітнього єврейського конгресу Рональд С. Лодер. В інтерв’ю Sueddeutsche Zeitung він заявив, що нібито «антисемітизм у Німеччині досяг критичної точки».

Be the first to comment on "У Німеччині провели опитування на тему ставлення до євреїв"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**