У Німеччині очікують зростання кількості нелегальних мігрантів

Welt am SonntagWelt am Sonntag

Німецька влада очікує збільшення числа нелегальних мігрантів у другій половині цього року. Однією з причин є напружена ситуація в Італії. Протягом перших шести місяців при спробі незаконного перетину кордону у ФРН було затримано 25 тис. осіб.

Читайте також: «ЄС чинить тиск на східноєвропейські країни в справі мігрантів»

За перше півріччя 2017 року число виявлених незаконних перетинів кордону було набагато меншим, ніж в аналогічному періоді минулого року. Тоді було зареєстровано 129 315 таких випадків, — писав у неділю тижневик Welt am Sonntag, посилаючись на дані Центру стратегічних досліджень нелегальної міграції (GASIM).

Найбільше спроб потрапити до Німеччини було зареєстровано на кордоні з Австрією — понад 8 тис. Зі Швейцарії до ФРН намагалися незаконно в’їхати понад 3 тис. біженців. Баварська поліція застерігає проти зростаючого числа мігрантів, які намагаються потрапити на територію Німеччини у вантажних поїздах.

Берлін

Берлін

«Кілька факторів дозволяють припустити, що нелегальна міграція до ФРН збільшиться в другій половині року», — прогнозують аналітики GASIM. Однією з причин цього є ситуація в Італії. Від початку року до італійських портів прибуло понад 95 тис. мігрантів. Влада країни не може впоратися з напливом біженців, — зазначають експерти та вказують на зміни в правилах про надання притулку в скандинавських країнах, через які вони прийматимуть менше біженців.

Читайте також: «У США для облави на нелегальних мігрантів мобілізують 100 тисяч солдатів»

У цілому з січня по липень з метою одержання притулку до Німеччини прибуло 90 тис. іноземців.

На думку журналістів Welt am Sonntag це означає, що поліція затримує лише невелику частину мігрантів, які в’їжджають до Німеччини. Більшість з них не має жодних документів.

Біженці в Німеччині

Біженці в Німеччині

GASIM є платформою для обміну інформацією між урядовими структурами, що займаються питаннями міграції, такими, як федеральна поліція, Федеральне відомство з питань міграції та біженців, розвідка, Міністерство закордонних справ ФРН.

Читайте також: «Африканські мігранти штурмували кордон іспанського ексклава, є жертви»

Be the first to comment on "У Німеччині очікують зростання кількості нелегальних мігрантів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**