У Німеччині мігранта підозрюють у зґвалтуванні та вбивстві дівчини-підлітка

МеркельМеркель

Німецька поліція повідомила, що громадянин Іраку підозрюється в зґвалтуванні та вбивстві 14-річної дівчини. Підозрюваний втік з ФРН і повернувся до Іраку.

Читайте також: «Мусульманські мігранти здійснили напад на церкву у Франції»

Справа викликала обурення серед німців. Політики закликають змінити правила надання притулку. Запропоноване рішення сприятиме депортації іммігрантів, які вважаються агресивними.

Жертвою вбивці є 14-річна Сусанна Фельдман, яка зникла 22 травня. Її тіло було знайдено у середу на залізничній колії у місті Вісбадені. Дослідження трупа показало, що дівчина перед смертю зазнала зґвалтування.

Неподалік розташований центр біженців, де перебував мігрант, якого підозрюють у вбивстві.

Спочатку підозрюваних було двоє: 35-річний турок та 20-річний іракець, які шукали притулку в Німеччині та жили в міграційному центрі у Вісбадені. Турка вдалося заарештувати, але було звільнено з-під варти у той же день, оскільки підозри щодо його участі в злочині не підтвердилися.

Вісбаден

Вісбаден

Читайте також: «Угорщина може погодитися приймати мігрантів»

Раніше іракець підозрювався у зґвалтуванні 11-річної дівчинки, але поліція не змогла довести до кінця розслідування цієї справи. Потім він був затриманий за образу жінки-поліцейської.

Згодом з’ясувалося, що розшукуваний поліцією 20-річний Алі Башар разом з сім’єю виїхав до Іраку. Його супроводжувала уся родина — батьки та п’ятеро братів і сестер. Вони дісталися літаком з Діссельдорфа до Стамбула, а далі до Ербіля на півночі Іраку. Авіаквитки родині з восьми осіб були видані за іншими прізвищами, ніж ті, які дозволяють проживання у Німеччині. Перед посадкою на літак ніхто не порівнював їх імен та прізвищ з дозволами на проживання.

«Вчора вранці курдські служби безпеки зуміли затримати підозрюваного Алі Башара в Іраку», — заявив глава Міністерства внутрішніх справ Німеччини Хорст Зеегофер.

Голова партії «Зелені» Анналена Барбок вимагає «покарати злочинців з усією твердістю законності», але ніхто «не може використовувати смерть дівчини, щоб сіяти ненависть», — підкреслила вона.

Німецький телеканал звинуватили в антиісламізмі через карикатуру на Меркель

Німецький телеканал звинуватили в антиісламізмі через карикатуру на Меркель

Читайте також: «Збільшився наплив мігрантів до Греції»

Голова парламентської фракції партії «Альтернатива для Німеччини» Аліса Вайдель заявляє, що канцлер Ангела Меркель несе відповідальність за смерть дівчини і вимагає відставки усього уряду. Сусанна є «жертвою лицемірної та егоїстичної політики відкритих обіймів біля біженців, яку проводить пані канцлер», — зазначила Вейдель у відеоролику, опублікованому на Twitter.

Be the first to comment on "У Німеччині мігранта підозрюють у зґвалтуванні та вбивстві дівчини-підлітка"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**