У Німеччині мусульманин зарізав чоловіка і ще трьох поранив

ФРННімецькі поліцейські
ФРН

Експерт на місці події

У Німеччині на залізничній станції неподалік від Мюнхена чоловік зарізав одного з прибулих пасажирів і поранив ще трьох. У поліції, коментуючи даний інцидент, відзначили, що напад, імовірно, було політично мотивованим.

Читайте також: «Сирійські мігранти нелегально прибувають на південь США — LA Times»

Правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві в місті Графінг, який розташований в 40 кілометрах від Мюнхена. Ним виявився 27-річний громадянин ФРН. Про це розповіла прес-аташе Баварської поліції Сабіна Алертседер.

Очевидці події запевняють, що перед нападом на пасажирів злочинець вигукнув «Аллах акбар». Поліція зараз перевіряє цю інформацію. Крім цього пані Алертседер зазначила, що вбивство має під собою політичне підґрунтя.

Читайте також: «Геополітичний виклик ісламського світу»

Загиблому чоловікові було 50 років, а поранені троє німців у віці від 43 до 58 років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в вагоні поїзда метро Мюнхена в Німеччині група близькосхідних мігрантів напала на двох пенсіонерів, які вирішили заступитися за дівчину і захистити її від їхніх домагань. Про це повідомляли німецькі видання.

Інцидент стався в одному з вагонів мюнхенського метро. Один з групи мігрантів почав приставати до жінки. Спочатку вона ігнорувала його спроби розпочати розмову, потім вирішила відійти. Розлютившись, чоловік вдарив по вікну вагона. Пасажири хотіли зупинити агресію і попросили його заспокоїтися. Після цього і почалася бійка.

Читайте також: «Африка — найбідніший і найнебезпечніший регіон планети»

Баварія

Залізнична станція

Be the first to comment on "У Німеччині мусульманин зарізав чоловіка і ще трьох поранив"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**