У німецьких тюрмах перебуває рекордне число іноземців

«Deutsche Welle»«Deutsche Welle»

У німецьких тюрмах утримується щоразу більше іноземців. Переважно це громадяни Польщі, Тунісу та Лівії, — читаємо на веб-сайті «Deutsche Welle».

Читайте також: «Німеччина залишається вірною своїй політиці умиротворення російського агресора коштом України»

Відсоток засуджених в німецьких в’язницях, які є іноземцями, досяг рекордного рівня, — повідомляє часопис «Rheinische Post» з Дюссельдорфа, посилаючись на дані з 16 земельних міністерств юстиції.

У Берліні та Гамбурзі щодругий в’язень — іноземець. У Північному Рейн-Вестфалії частка іноземців з 2015 року зросла з 33% до 36%. Крім того, дедалі більше іноземців перебуває у східно-німецьких в’язницях. У Саксонії в березні 2016 року у в’язницях утримувалось 482 іноземців; через два роки — 601, на даний час їх 981.

«Rheinische Post»

«Rheinische Post»

Читайте також: «У США припустили, що Німеччина може повернути собі Кенігсберг (Калінінград)»

Найбільша кількість ув’язнених у виправних закладах по всій Німеччині походить з Польщі, Тунісу, Лівії, Чехії та Грузії. Відсоток іноземців значно збільшився з 2016 року: у Гамбурзі — з 55% до 61%, у Берліні — з 43% до 51%, у Нижній Саксонії — з 29% до 33%, у Рейнланд-Пфальці — з 26% до 30%, у Баден-Вюртемберзі —з 44% до 48%, у Бремені — з 35% до 41%, у Шлезвіг-Гольштейні — з 28% до 34%, в Саарі — з 24% до 27%. У Баварії від 2012 року відсоток іноземців за гратами зріс з 31% до 45%.

Особливо пильну увагу у Німеччині приділяють в’язням-ісламістам. Їхня кількість значно збільшилась за останні два роки, — підтвердив міністр юстиції Баден-Вюртембергу Гвідо Вольф (ХДС). Якщо в 2016 році у виправних закладах цієї федеральної землі їх було лише декілька, то у 2017 році — 20-30, а на даний час 45.

У Північному Рейні-Вестфалії серед 5683 ув’язнених із закордонними паспортами 32 особи відбувають покарання за приналежність до терористичних організацій. Серед них троє в’язнів одержали свої терміни за підготовку актів насильства, що загрожує безпеці держави.

Мігранти

Мігранти

Читайте також: «Біженці ігнорують німецькі виплати за повернення додому»

У Гессені у лютому 2019 році серед усіх в’язнів 1280 були послідовниками ісламської релігії, що становить 27,4%. У деяких в’язницях майже 40% засуджених відвідують мусульманські спільні молитви.

 

Be the first to comment on "У німецьких тюрмах перебуває рекордне число іноземців"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**