У НАТО запідозрили Грецію в передачі секретної інформації Росії

images

Греція передає Росії секретні дані, які Афіни отримують від союзників по НАТО.

Про це пише американське видання The Daily Beast, посилаючись на інформовані джерела в західних спецслужбах.

«Багато хто в НАТО побоюється, що інформація, якою діляться з Грецією, в тому числі розвідувальна, опиняється в Москві», — пише видання, цитуючи неназваного високопоставленого представника НАТО, який висловив загальне роздратування, що панує в штаб-квартирі альянсу, де на грецьких представників дивляться зі зростаючим підозрою.

Видання нагадує, що нещодавно НАТО вирішило скоротити число співробітників російської місії при альянсі, які, за твердженням Брюсселя, в більшості своїй є розвідниками. І тепер з’явилися побоювання, що ці «втрати» можуть бути заповнені Росією за допомогою Греції.

«Греки тільки «технічно» на нашій стороні. Американська розвідка ніколи повністю їм не довіряла», — наводить видання слова колишнього співробітника ЦРУ, який займався Грецією.

При цьому The Daily Beast зазначає, що відтоді як до влади в Греції прийшла партія СІРІЗА і між Афінами і Москвою почали розвиватися тісні взаємини, і без того значна кількість російських розвідників, які працюють під дипломатичним прикриттям в Афінах, ще більше зросла.

Дружні зустрічі між грецькими офіційними особами та представниками російських спецслужб — СВР і ГРУ, зафіксовані розвідкою НАТО, викликають стурбованість і дебати в Брюсселі та Вашингтоні, вказує видання.

Be the first to comment on "У НАТО запідозрили Грецію в передачі секретної інформації Росії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**