У Мінську порахували «дармоїдів»: їх 16 тисяч

У Білорусі борються з дармоїдамиУ Білорусі борються з дармоїдами

З квітня непрацюючі жителі білоруської столиці повинні покривати 100% вартості гарячої води. З цього приводу була підрахована кількість «дармоїдів», з якими бореться президент Олександр Лукашенко.

Читайте також: «У Білорусі блокують доступ до останнього незалежного інтернет-порталу»

У 2015 році Президент Лукашенко видав указ про «запобігання соціальному паразитизму», згідно з яким було накладено штраф у розмірі 420 білоруських рублів (приблизно 5250 грн) на людей, які не сплачували податки протягом 6 місяців на рік. Ті, хто не може заплатити цей штраф, будуть засуджені до двох тижнів ув’язнення та виконання суспільно корисних робіт.

Президент Лукашенко

Президент Лукашенко

Ідея Лукашенка зіткнулася з такими величезними соціальними протестами, що білоруський президент вперше відмовився від свого рішення, стверджуючи, що указ має бути «допрацьований». Влада змінила його і замість штрафних санкцій люди зі списку «дармоїдів»  змушені були вносити повну плату за користування засобами масової інформації, які в Білорусі субсидуються.

З квітня непрацюючі жителі Мінська також повинні покрити 100% витрат на гарячу воду — повідомляє телеканал «Белсат». За даними порталу minsknews.by, підвищені рахунки отримали власники та орендарі 16 394 квартир.

Читайте також: «Білорусь відкриває для туристів Чорнобильську зону»

Незважаючи на те, що список «дармоїдів» з’явився нещодавно, безробітні повинні будуть сплачувати рахунки з початку 2019 року. Проте квітень не буде найгіршим місяцем, оскільки відпадають витрати на опалення. Тим часом від жовтня безробітні також повинні будуть платити 100% вартості центрального опалення та газа, якщо вони мають власний котел центрального опалення.

 

Be the first to comment on "У Мінську порахували «дармоїдів»: їх 16 тисяч"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**