У Мінську обговорюватимуть звільнення заручників

У Мінську продовжить роботу Тристороння контактна групаУ Мінську продовжить роботу Тристороння контактна група

За словами представника України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірини Геращенко, одним з головних питань буде розгляд результатів верифікації списків для розблокування процесу звільнення заручників.

Читайте також: «Тимчук: Бойовики «ДНР» в Мінську знову «ліплять», що їм заманеться»

У Мінську сьогодні продовжить роботу Тристороння контактна група, яка збереться на чергове засідання. Про це повідомляє кореспондент «112 Україна».

«Сьогодні відновить свою роботу підгрупа з безпеки. Вона не збиралася вже понад місяць. Головною її темою стане виконання сторонами взятих на себе зобов’язань щодо припинення вогню, а також створення нових зон безпеки і питання розмінування», — йдеться в повідомленні.

За словами представника України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірини Геращенко, одним з головних питань буде розгляд результатів верифікації списків для розблокування процесу звільнення заручників.

Геращенко

Ірина Геращенко

Читайте також: «Захарченко впевнений, що Мінські домовленості допомагають бойовикам захопити весь Донбас»

«15 травня відбудеться чергова зустріч в Мінську, і для нас вона буде дуже важливою з точки зору, що Україна наполягає, щоб основним питанням як у гуманітарній підгрупі, так і в Тристоронній контактній групі було заслухано інформацію щодо проведення процедури верифікації. Тобто опитування осіб, які вчинили злочини проти держави Україна, але яких ми в рамках законодавства у зв’язку з процедурою помилування можемо звільнити, передати заради звільнення наших заручників», — говорить Геращенко.

Напередодні президент Петро Порошенко на своїй прес-конференції повідомив, що всі опитані в ході верифікації затримані особи відмовилися повертатися на непідконтрольні території Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що спочатку планувалося розпочати верифікацію 18 квітня, проте у зв’язку з позицією ОРДЛО захід було зірвано. У ході останнього засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську було ухвалено рішення розпочати процес у найкоротші терміни.

Читайте також: «Росія в Мінську поставила Україні ультиматум»

Полонені

Полонені

Be the first to comment on "У Мінську обговорюватимуть звільнення заручників"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**