У Москві вкрали кабель урядового зв’язку

Крадій кабелюКрадій кабелю

Біля Червоної площі злодії викрали з телекомунікаційного колодязя кабель.

Читайте також: «До московських вузів і коледжів вступають одні кавказці»

Про крадіжку поінформував анонімний 34-річний житель Москви. Принаймні так стверджує місцева поліція.

Кабель був частиною спеціальної стаціонарної комунікації, яка постійно використовувалася адміністрацією російського президента. Ця комунікація забезпечує зв’язок Кремля з усіма міністерствами, центральними установами і губернаторами.

Даний тип комунікації залишився після СССР, колись його називали «вучетка» (від скорочення ВЧ — високі частоти). Вищі державні службовці мали можливість телефонувати зі своїх робочих місць (а найвищі — з дому) до великого числа важливих співрозмовників. У 80-х роках минулого століття було так багато «спеціальних абонентів» (звичайна телефонна мережа працювала погано, тому владоможці користувалися спеціальною), що їх розділили на дві групи («Вєртушка-1» і «Вєртушка-2»). До важливішої підключали лише найвищий прошарок номенклатурників.

Затримання Нємцова

Затримання Нємцова

Читайте також: «Політик: Москва може спробувати сфальсифікувати вибори в США»

«Спеціальний зв’язок» пережив чергові зміни в Кремлі і розширився за президентства Путіна, який відомий своєю нелюбов’ю до мобільних телефонів.

Кабель був викрадений з телекомунікаційного колодязя на Василівському спуску, який веде від Червоної площі (від церкви Васілія Блаженного) до берега Москви-ріки, уздовж мурів Кремля.

З Василівського спуску можна вийти на Великий Москворецький міст, де 25 лютого 2015 року «невідомі злочинці» розстріляли лідера російської опозиції Бориса Нємцова.

Як тоді, так і тепер поліція стверджує, що в цій зоні немає камер спостереження, і тому не можна сказати, як виглядало вбивство Нємцова, а тепер — хто вкрав кабель.

Москва

Москва

Читайте також: «Москва вимагає від Мінська більшої інтеграції в рамках Союзної держави»

Також невідомо, хто з ким втратив зв’язок через зникнення кабелю.

 

Be the first to comment on "У Москві вкрали кабель урядового зв’язку"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**