У мешканців окупованих територій, які змінили громадянство виникнуть проблеми з безвіком

У тих, хто відмовилися від українських паспортів виникнуть труднощі з отриманням біометричного паспортаУ тих, хто відмовилися від українських паспортів виникнуть труднощі з отриманням біометричного паспорта

У жителів тимчасово окупованих територій, які відмовилися від українських паспортів та взяли російське громадянство, виникнуть серйозні труднощі з отриманням біометричного паспорта.

Читайте також: «Українці заслужили безвізовий режим з ЄС — глава МЗС Литви»

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час програми «Свобода слова» на  ICTV під час прямого включення з Мальти.

«Не буде громадянам з окупованих територій більшого комфорту, ніж громадянам з решти території України. Більше того, я хочу наголосити, що ті громадяни, які отримали російське громадянство — у них виникнуть серйозні труднощі з отриманням біометричного паспорту», — сказав він, відповідаючи на запитання, чи не буде мешканцям тимчасово окупованих територій послаблень в отриманні біометричних паспортів.

ICTV

ICTV

Читайте також: «Туреччина поставила ЄС ультиматум щодо безвізового режиму»

Президент підкреслив, що мешканці на території тимчасово окупованого Криму та Донбасу мають обирати — «вони хочуть бути громадянами України чи країни-агресора».

Водночас, додав Порошенко, влада зробить все можливе, щоб громадяни, які залишилися вірними Україні, «мали абсолютно комфортні умови для отримання цих паспортів».

«А для решти — щоб це була дуже потужна мотивація повернення під український суверенітет», — додав він.

Читайте також: «Безвізовий режим з ЄС переноситься на невизначений час»

ОРДЛО

ОРДЛО

Be the first to comment on "У мешканців окупованих територій, які змінили громадянство виникнуть проблеми з безвіком"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**