У Лондоні озброєний ножем злочинець поранив чотирьох людей

Британські поліцейськіБританські поліцейські

На півночі Лондона чотири людини були поранені ножем у спину на вихідних. Перший напад стався в суботу ввечері, а останній — у неділю вранці. Поліція шукає злочинця, якого підозрюють у наявності психічних проблем. Було виключено, що ці атаки мали терористичне підґрунтя.

Читайте також: «Лондонський терорист виявився британцем, який прийняв іслам»

Усі жертви — жінка і троє чоловіків — раптово отримали удари в спину в лондонському районі Едмонтон. Двоє з цих людей знаходяться в критичному стані.

Згідно з попередніми висновками, ці люди були обрані випадково, визначальним був той факт, що під час нападу вони самотньо йшли по вулиці. Поліція припускає, що злочинець діяв самостійно і може страждати від психічних розладів та вважає, що усі чотири напади якось були пов’язані.

Було заарештовано чоловіка, підозрюваного в завданні важких тілесних ушкоджень, проте оскільки йдеться про чотири випадки, пошуки не були припинені.

Читайте також: «Британця не взяли у поліцейські, бо він «не гей, не чорношкірий і не інвалід»

Поліція закликала мешканців повідомляти будь-яку інформацію, яка могла б допомогти в розслідуванні, і повідомила, що відправила на вулиці Лондона додаткові патрулі.

Лондон

Лондон

Be the first to comment on "У Лондоні озброєний ножем злочинець поранив чотирьох людей"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**