У Криму публічно висміяли гімн Росії

КримПравдивий гімн Росії, який було виконано у Севастополі
Кримський півострів

Крим — це Україна

Інцидент вже перевіряє ФСБ.

У Криму публічно висміяли гімн Російської Федерації. Це сталося під час з’їзду суспільно-експертної ради при «губернаторі» Севастополя.

Читайте також: «З Донбасу і Криму вже переселили понад 1 млн осіб»

Відзначається, що під час відкриття з’їзду суспільно-експертної ради на екрані з’явилася сатирична версія російського гімну. Оператор, який відповідав за виведення тексту на великий екран заявив, що нічого не знає, а на жорсткому диску комп’ютера, з якого проектувався гімн, картинки не знайшли. При цьому «заступник голови департаменту внутрішньої політики уряду» Севастополя Володимир Тюнін заявив, що це могла бути провокація, або ж просто недбалість оператора, який скачав з Інтернету картинку, не перевіривши її.

Перевірку за даним фактом проводить ФСБ.

Читайте також: «Рефат Чубаров заявив про довгострокову блокаді Криму»

«Пролунав гімн Росії, на екрані з’явилися слова. Я знаю напам’ять гімн, тому я ніколи не читаю, що там написано. Але дівчата наші, які були там, на цьому з’їзді, прочитали, побачили, що там йде знущальна, образлива переробка тексту. Це або головотяпство: оператор узяв на швидку руку скачав з Інтернету якийсь текст, не перевірив, що це. Написано «Гімн Росії» — і поставив. Чи це була підготовлена ​​провокація. На відкритті повинен був бути присутнім губернатор, його заступники. Уявіть картину: стоїть губернатор, виконується гімн, а ззаду на екрані ось така річ», — сказав Тюнін.

Блогер Алі Татар-заде опублікував в Інтернеті сатиричну версію гімну РФ, яка була спроектована на великий екран в Севастополі.

Читайте також: «Міжфракційне депутатське об’єднання «Крим» підтримує ініціативу кримських татар по перекриттю кордону з Кримом»

Донбас

Наслідки російської окупації

 

Be the first to comment on "У Криму публічно висміяли гімн Росії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**