У країнах Балтії пройшли акції солідарності з Україною

images

Demonstration of Ukranian people in Portugal

Вчора, 4 січня, громадяни Литви, Латвії та Естонії влаштували акції солідарності біля посольства України.

Так, увечері в Таллінні, Ризі, Вільнюсі та Каунасі учасники акції тримали плакати з написами «Не забувайте про Україну», «Путін, руки геть від України», «Зупиніть Путіна» та інші.

«Ми розуміємо, що ніякі Мінські угоди не діють. Війна в Україні триває, а світ забуває про це, перемикаючи всю вагу на конфлікт у Сирії. Саме тому ми проводимо міжнародну кампанію солідарності з Україною», — зазначив Міндаугас Сідаравічюс, організатор акції у Вільнюсі .

Крім того, громадяни Литви під час акції організували збір коштів на купівлю позашляховика для 95-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ. До активістів вийшов перший секретар Посла України в Литві Костянтин Федоренко, щоб подякувати їм.

Крім цього, учасники акцій поклали квіти і запалили свічки в пам’ять про загиблих військових на Сході України.

Організаторами міжнародної кампанії стали молодіжні патріотичні організації Литви, Латвії, Естонії та України, які співпрацюють в «Альянсі Балто-Чорноморських Націй» (Молодіжний націоналістичний конгрес в Україні, Литовський націоналістичний молодіжний союз в Литві «Синє пробудження» в Естонії, Національна Асоціація «Усе для Латвії!» в Латвії).

Be the first to comment on "У країнах Балтії пройшли акції солідарності з Україною"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**