У космосі побудують готель для багатих туристів

Космічний готельКосмічний готель

Швидко наближається сезон відпусток. Настав час подумати про відпочинок. Наразі ми можемо вибрати, наприклад, Грецію, Іспанію чи Італію. А вже через кілька років серед туристичних пропозицій з’явиться перебування в готелі, розташованому між зірок.

Читайте також: «У астронавта, який провів рік у космосі змінилося ДНК»

Готель, який буде знаходитися на відстані 320 кілометрів над Землею, побудує компанія Orion Span. Мета — отримати перших гостей вже в 2022 році.

Для туристів будуть доступні розкішні апартаменти з великими вікнами, через які можна буде помилуватися, наприклад, полярним сяйвом або континентами.

Читайте також: «Космічний зонд, запущений в далекий космос 40 років тому функціонує нормально»

Земля

Земля

Готель проходитиме повне коло навколо нашої планети за 90 хвилин, дякуючи чому туристи протягом 12-денного перебування зможуть насолоджуватися 384 сходами та заходами Сонця. У космічному об’єкті одноразово будуть розміщатися четверо туристів і двоє членів екіпажу — колишніх астронавтів.

Перед польотом космічним туристам доведеться пройти спеціальну підготовку, яка займе три місяці. Компанія вже бронює місця.

Наразі невідомо, в який спосіб туристів будуть доставляти до місця призначення.

Читайте також: «До Землі наближається незвичний астероїд»

12-денне перебування в космічному готелі коштуватиме 9,5 мільйонів доларів, а це означає, що за один день доведеться заплатити понад 700 тисяч доларів. У вартість входить переліт.

Місяць

Місяць

Be the first to comment on "У космосі побудують готель для багатих туристів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**