У Китаї труни переробляють на меблі

Китайський цвинтарКитайський цвинтар

Через те, що китайська влада в деяких провінціях повністю заборонила поховання в землі, виробництво і навіть зберігання трун стало незаконним.

Читайте також: «США: Китай недостатньо робить для стримування Північної Кореї»

Як інформує гонконзька газета South China Morning Post, у східному Китаї після введення заборони на поховання в землі труни стали переробляти на меблі.

Один з працівників меблевої галузі заявив, що його підприємство скуповує труни за дуже низькими цінами. Однак він не уточнив, з якого міста їх присилають.

Китай

Китай

Ця практика була піддана критиці в Інтернеті. «Це частина нашої системи переконань, це виявляє наші почуття до померлих родичів». Як це раптово може бути незаконним?», — пише один із користувачів Інтернету.

Читайте також: «Китай будує супер-потужний лазер, який здатний розірвати простір»

Чжоу Кай, адвокат юридичної фірми в Наньцзіні, сказав, що хоча уряд може мати добрі наміри, це недоречно. Він також наголосив, що це є традиційною практикою. «Найкращим способом було б заохочення та висунення пропозицій для поступового вирішення цієї проблеми, наприклад, виділення лише певних зон для поховальних заходів», — зазначив він.

Китайська влада протягом багатьох років акцентує увагу на тому, що країна не має достатньо вільної землі під майбутні цвинтарі, а тому закликає до спалення тіл померлих.

Пекін

Пекін

У деяких китайських провінціях півроку тому було введена повна заборона поховань на землі. У місті Суцян труни були продані на один з лісопильних заводів, на якому вони будуть використовуватися для виробництва меблів.

Читайте також: «США: У Китаї мільйони мусульман утримуються в таборах»

South China Morning Post відзначає, що мешканці провінцій, в яких було запроваджено заборону, незадоволені. Люди часто витрачали на труни значну частину своїх заощаджень, а тепер вони конфісковані. Також ходять чутки про те, що деякі труни можуть використовуватися після ексгумації.

 

Be the first to comment on "У Китаї труни переробляють на меблі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**