У Канаді знайшли вісімнадцяту людську ногу без тіла

Канадський прапорКанадський прапор

Як повідомляє інтернет-портал pedestrian.tv, минулого тижня чоловік, який прогулював свою собаку вздовж узбережжя Британської Колумбії, зробив своєрідне відкриття. Тихий океан викинув на пляж людську стопу з нижньою частиною ноги, одягнену в кросівок. Як виявляється, це вже 18-та подібна знахідка за останні десять років, — повідомляють медіа.

Читайте також: «Канада працює над законодавством, яке дозволить продавати зброю Україні»

Канадська поліція зараз намагається визначити, кому належала знайдена частина людського тіла та встановити причину смерті людини. Служби перевіряють можливий зв’язок знайденої ноги зі зниклими особами.

Незрозуміло, чому на узбережжі Британської Колумбії знаходять так багато людських ніг. Проте, на думку слідчих, немає підстав вважати, що ці окремі випадки пов’язані між собою.

мапа Канади

мапа Канади

Це 18-та невпізнана нога, знайдена на ділянці узбережжя між Канадою та Сполученими Штатами з 2007 року. Представники канадської влади не коментують дану ситуацію.

Читайте також: «Канада створює центр для боротьби з російською пропагандою»

Поліцейські  змогли ідентифікувати лише шість осіб, яким належали ноги і вважають, що більшість з них померла від нещасних випадків або внаслідок самогубства.

У той час, як населення висуває різні неймовірні теорії про психічно хворих серійних вбивць, котрі рубають людям ноги, судово-медичні експерти дають цьому незвичному явищу досить просте пояснення: закрите взуття, як наприклад кросівки, виконує роль флотаційного пристрою, який несе по морських хвилях свій моторошний вантаж.

Британська Колумбія

Британська Колумбія

Be the first to comment on "У Канаді знайшли вісімнадцяту людську ногу без тіла"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**