У Греції проти нових заходів економії страйкують моряки, журналісти, підприємці, лікарі, юристи і чиновники

страйкУ Греції — загальнонаціональний страйк

Дві грецькі авіакомпанії змінили час вильотів понад 100 рейсів, зупинилося поромне, автобусне та залізничне сполучення.

Читайте також: «Греція та Євросоюз наблизилися до підписання угоди»

У Греції в середу, 17 травня, триває практично загальний страйк проти законопроекту, що передбачає скорочення з 2019 року пенсій, зарплат, підвищення податків, реформу енергетики, передає DW.

«Страйк був організований великими профспілками Греції за день до запланованого голосування в парламенті по новому пакету реформ, який передбачає нові скорочення державних витрат з метою отримання терміново необхідного нового траншу міжнародної фінансової допомоги У числі іншого з 2019 року планується знову урізати пенсії», — говориться в повідомлення.

Вчора кореспонденти державних і приватних ЗМІ провели 24-годинний страйк, щоб сьогодні висвітлювати акції протесту.

Спочатку акція протесту моряків планувалася на 48 годин, однак у вівторок на зборах було вирішено продовжити страйк ще на два дні — на четвер і п’ятницю.

Страйк

Страйк був організований великими профспілками Греції

Усі пороми залишаються пришвартованими в портах, і грецькі острови чотири дні будуть відрізаними від материка і один від одного.

Міжнародний афінський аеропорт в середу 17 травня чотири години не працює через страйк диспетчерів.

Дві грецькі авіакомпанії «Егейські авіалінії» та Olympic Air оголосили про скасування вісім місцевих рейсів і зміну часу вильоту 99 рейсів, у тому числі міжнародних.

Читайте також: «Чого слід очікувати Греції після виходу із зони євро?»

«У зв’язку з участю Союзу грецьких диспетчерів повітряного руху в 24-годинному загальнонаціональному страйкові 17 травня не буде ніяких рейсів з Міжнародного аеропорту Афін з 11:00 до 15:00 годин», — повідомила адміністрація аеропорту.

Також сьогодні до страйку приєдналися лікарі, юристи і працівники державних установ.

Профспілки

Профспілки торговців вимагають не допустити роботи магазинів по неділях

Профспілки держслужбовців і працівників приватного сектора проводять страйк під гаслами «Ні четвертому меморандуму з кредиторами!», «Зупинити розпродаж енергокомпанії і державного майна!», «Ні новому скороченню пенсій і зарплат!».

Крім того, профспілки торговців вимагають не допустити роботи магазинів по неділях, як вимагають кредитори, і зупинити зростання податків.

Нагадаємо, міністри фінансів країн єврозони 22 травня мають намір обговорити хід реформ в Греції і можливість виплати нового траншу фінансової допомоги цій країні. Економіка Греції останнім часом знову занурилася в пучину рецесії.

Читайте також: «Греція заморозила переговори з РФ щодо газопроводу «Посейдон»

 

 

Be the first to comment on "У Греції проти нових заходів економії страйкують моряки, журналісти, підприємці, лікарі, юристи і чиновники"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**