У ГПУ розповіли про подробиці спецоперації у «в’єтнамському» кварталі Одеси

азіатиВ Одесі між в’єтнамцями і правоохоронцями сталися зіткнення
Азія

Одеський ринок «7-й кілометр» — основне місце роботи в’єтнамських «бізнесменів»

За результатами комплексу проведених заходів із незаконного обігу вилучено національну та іноземну валюту, заготовки підроблених банкнот та зброю.

Читайте також: «Угода між ЄС і Туреччиною не зупинила мігрантів»

Рейд із обшуками в ЖК «Лотос», де в Одесі компактно проживають в’єтнамці, виявився спецоперацію ГПУ та ДФС щодо організованого злочинного угруповання вихідців з Південно-Східної Азії, яка діяла на території міста. Про це інформує Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

«Злочинне угруповання спеціалізувалося на здійсненні широкого спектру злочинної діяльності, а саме нелегальних фінансових операціях та валюто-обміні, фальшивомонетництві, контрабанді підакцизних товарів (алкоголю та сигарет), делікатесних продуктів (ікри), незаконному переміщенні вогнепальної зброї та наркотичних засобів, а також підробленні офіційних документів», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за результатами комплексу проведених заходів із незаконного обігу вилучено національну та іноземну валюту, заготовки підроблених банкнот номіналом по 100 доларів США та валюти Євросоюзу, устаткування для рахування грошей, детектори банкнот, два автомати Калашникова, пістолет та набої до нього, одиницю гладкоствольної напівавтоматичної зброї, близько півкілограма сильнодіючих наркотичних засобів, які, за попередніми оцінками, є героїном, велику кількість чорнової бухгалтерії про обіг багатомільйонних сум валюти, торгівлю тютюновими та алкогольними виробами, зміст якої наразі аналізується, підроблені техпаспорти на автомобілі тощо.

Читайте також: «Мігранти б’ють рекорди по насильству в Великобританії»

«Під час здійснення слідчих дій представниками в’єтнамської діаспори було вчинено активний фізичний опір із заподіянням тілесних ушкоджень правоохоронцям та пошкодженням службового автотранспорту. Нападників локалізовано фаховими діями підрозділу «фіззахисту» Державної фіскальної служби України», — зазначають у ГПУ.

Наразі проводиться комплекс заходів для встановлення кола учасників злочинного угрупування та зібрання доказів щодо доведення їхньої вини. Для цього здійснюється проведення слідчих і негласних слідчих розшукових дій, призначення експертиз, допити свідків, потерпілих тощо. Досудове розслідування триває.

Як повідомлялося, 23 травня в Одесі між в’єтнамцями і правоохоронцями сталися зіткнення, причиною яких став рейд з обшуками в ЖК «Лотос», де компактно проживають мігранти з В’єтнаму.

Читайте також: «Передумови та наслідки нелегальної міграції на Європейський континент»

в'єтнамський квартал

Наркотична речовина, яка була вилучена у в’єтнамців під час обшуку

 

 

Be the first to comment on "У ГПУ розповіли про подробиці спецоперації у «в’єтнамському» кварталі Одеси"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**