У випадку війни на Балтиці Росія застосує ядерну зброю

Ядерний вибухЯдерний вибух

Представники Росії в приватному порядку попередили міністра оборони США Джеймса Маттіса, що в разі війни на Балтиці, вони, не вагаючись, використають проти НАТО ядерну зброю. Цю ситуацію описує журналіст Боб Вудворд у своїй новій книзі про Дональда Трампа.

Читайте також: «Росія не веде гібридну війну, вона системно знищує Україну — Скіпальський»

Росіяни в приватному порядку попередили міністра оборони США Джеймса Маттіса, що якщо дійде до війни в країнах Балтії, Москва, не вагаючись, застосує проти НАТО невелику тактичну ядерну зброю, — пише Боб Вудворд у своїй новій книзі «Страх».

Автор книги не написав, які саме представники Москви розмовляли з Маттісом та в якому контексті були сказані ці слова. Вудворд пояснює, що, на думку глави Пентагону, Росія становить загрозу для Сполучених Штатів.

Країни Балтії

Країни Балтії

У книзі немає інформації, як президент Дональд Трамп відреагував на звіт Маттіса.

Книга Вудворда «Страх» зосереджена на виборчій кампанії Трампа під час президентських виборів 2016 року та його поточній каденції.

Читайте також: «Країна-союзниця Росії оголосила про гуманітарну кризу»

Нова книга Боба Вудворда «Страх» пише про діяльність Білого дому за лаштунками. У перший день продажу було реалізовано понад 750 000 примірників. Видавництво вже вирішило зробити чергове перевидання. Загалом до книготоргових мереж надійшло понад мільйон екземплярів.

 

Be the first to comment on "У випадку війни на Балтиці Росія застосує ядерну зброю"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**