У Венесуелі через потужну економічну кризу у місцевих зоопарках одними тваринами годують інших

Президент Ніколас Мадуро не збирається відмовлятися від владиПрезидент Ніколас Мадуро не збирається відмовлятися від влади

Наслідки економічної кризи у Венесуелі відчувають також і тварини. У зоопарку в штаті Сулія хижі птахи поїдають один одного, а деяких працівники вбивають, щоб нагодувати інших. Також доходить до крадіжок тварин.

Читайте також: «У Венесуелі гроші приймають на вагу»

Криза в Венесуелі спричинила нестачу харчових продуктів. Недоїдання є загальним. Потерпають не тільки люди, а й тварини, які живуть в зоопарках.

Співробітники зоопарку в штаті Сулія визнали, що останніми місяцями вони забивали качок, свиней та кіз та згодовували їхнє м’ясо іншим тваринам.

Опубліковані ще в січні фотографії надзвичайно виснажених тварин — лева та пум — шокували багатьох користувачів Інтернету.

Бенгальський тигр, ягуар, оцелот та хижі птахи також голодують. Через тривале голодування два каркари (хижі птахи) з’їли свого партнера.

У Венесуелі через різке падіння курсу місцевої валюти магазини змушені приймати купюри на вагу

У Венесуелі через різке падіння курсу місцевої валюти магазини змушені приймати купюри на вагу

Нещодавно у зоопарк в Сулії привезли пару кондорів для репродуктивних цілей, щоб врятувати даний вид від вимирання. Однак ці птахи протягом тижнів не отримували навіть мінімальної кількості їжі.

Читайте також: «Країна-банкрут Венесуела покладає надії на криптовалюту»

Щоб якось прогодувати птахів, керівництво зоопарку висунуло ідею ловити диких ігуан, що живуть у цій місцевості та виловлювати тиляпії (риба) з озер, що знаходяться на території зоопарку. Однак цього недостатньо.

У той же час по всій країні із зоопарків зникають тварин. У 2016 році принаймні 40 тварин було викрадено, скоріше за все, на м’ясо.

Мінімальної заробітної плати у Венесуелі зараз вистачає, щоб купити два кілограми м’яса. Згідно з дослідженнями, 87% венесуельців живуть в бідності, а деякі навіть голодують.

У Венесуелі настала гуманітарна криза

У Венесуелі настала гуманітарна криза

Протягом чотирьох років країна перебуває в економічній і соціальній кризі. Вона бореться з рецесією та тризначною інфляцією, дефіцитом продуктів харчування та ліків. Опозиція звинувачує президента Ніколаса Мадуро, який займає найвищу посаду в країні після смерті Уго Чавеса в 2013 році, в тому, що він довів країну до економічного занепаду та авторитаризму.

Економічні проблеми супроводжуються глибокою політичною кризою — під час багатотисячних антиурядових протестів, які відбуваються щоденно з квітня по липень, було вбито не менше 120 людей. Вони вимагали, серед іншого, дострокових виборів, згоди на одержання гуманітарної допомоги, поваги до парламенту та звільнення політичних в’язнів.

Читайте також: «Країна-союзниця Росії оголосила про гуманітарну кризу»

22 квітня в Венесуелі планують провести президентські вибори.

Be the first to comment on "У Венесуелі через потужну економічну кризу у місцевих зоопарках одними тваринами годують інших"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**