У Великій Британії почнуть відбирати корупційну нерухомість іноземців

британські островиЛондон

Лондон — більше не «пральня» для коштів, отриманих нечесним шляхом. Британські політики приймають законопроект, згідно з яким вводяться жорсткі антикорупційні заходи, а саме вилучення кримінальної власності.

Читайте також: «Велика Британія може відмовитись від Brexit»

Велика Британія буде конфіскувати кримінальну власність. Мова йде про власність іноземних корумпованих чиновників, куплену на капітали кримінального походження.

Минулого тижня в британський парламент був внесений законопроект «Про кримінальні фінанси», який вводить в закон поняття «багатство непоясненого походження». Законом передбачена конфіскація таких коштів, оскільки в основному ці гроші вкладаються в нерухомість, тож мова йде саме про неї.

Велика Британія

Тереза Мей

Читайте також: «Велика Британія планує розмістити свої ВПС в країнах Балтії»

Згідно з кадастровим оцінками, британську нерухомість на суму більш ніж 170 млрд фунтів зареєстровано на офшорні компанії. Справжні її власники не розголошуються. Очікується, що саме вона перевірятиметься в першу чергу. Фахівці припускають, що в рамках боротьби з корупцією і відмиванням грошей в Лондоні можуть бути арештовані сотні будинків і квартир. Крім того, новий законопроект дозволяє арешт банківських рахунків, коштовностей і творів мистецтва, які мають сумнівне походження.

Читайте також: «Велика Британія почне вихід з Євросоюзу в лютому 2017 року»

нерухомість

Велика Британія буде конфіскувати кримінальну власність

Be the first to comment on "У Великій Британії почнуть відбирати корупційну нерухомість іноземців"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**