У Будапешті Шварценеггера не пустили в дорогий магазин

Арнольд ШварценеггерАрнольд Шварценеггер

Арнольд Шварценеггер — це людина, яку зазвичай не треба представляти. Цього екс-губернатора і актора легко впізнати незалежно від того, де він знаходиться. Проте це не стосується співробітників будапештського магазину Gucci, — пише угорський інтернет-портал dailynewshungary.com.

Читайте також: «Угорщина оголосила кризову ситуацію через наплив мігрантів»

Шварценеггер перебуває в Будапешті у справах, пов’язаних зі зйомкою шостої частини «Термінатора». З його активності в соціальних мережах зрозуміло, що йому подобається бувати у Будапешті: він провів вечір з Тімеа Вайна, який презентував йому торт на день народження, а також відвідав кілька спортивних залів у 13-му районі угорської столиці.

Позавчора, коли Шварценеггер гуляв по Андраші — одній з розкішних торговельних вулиць у Будапешті, йому так і не вдалося відвідати місцевий магазин Gucci.

Коли він хотів увійти, охоронці не пропустили його, навіть незважаючи на прохання клієнтів та інших працівників торговельного закладу.

Будапешт

Будапешт

Читайте також: «Угорщина і Словаччина оскаржили квоти на мігрантів в Європейському суді»

Згідно з жорсткими правилами цієї торгівельної мережі, Шварценеггер повинен був зачекати, доки частина покупців не вийде з магазину, оскільки всередині було забагато людей.

Незрозуміло, чи охоронці впізнали суперзірку. Проте 71-річний актор без протестів та коментарів залишив торгівельний заклад.

Як розповів один з покупців: «Це було дійсно незручно. Ми просто дивилися на Арнольда з магазину і намагалися переконати персонал впустити його, тому що багато з нас хотіли сфотографуватися з ним».

Gucci Budapest

Gucci Budapest

Сорозі Аріелла, менеджер Gucci Budapest, повідомила в Інтернеті, що вона не отримала жодної інформації про візит Шварценеггера до магазину, але навіть якщо б отримала, то не має права поширювати інформацією про своїх гостей.

Читайте також: «Угорщина: Єврокомісія використовує проти Польщі подвійні стандарти»

Інші будапештські торговельні точки були щасливі мати «термінатора» своїм клієнтом. Наприклад, він здійснив візит до крамниці старожитностей Св. Стефана, де його з радістю зустріли, — зазначає dailynewshungary.com.

Be the first to comment on "У Будапешті Шварценеггера не пустили в дорогий магазин"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**