У Британії стрімко зменшується кількість працівників зі Східної Європи

Мапа східноєвропейських країнМапа східноєвропейських країн

Газета «Times» попередила про наслідки зменшення на Британських островах кількості працівників з восьми країн Східної Європи, що приєдналися до Європейського Союзу в 2004 році.

Читайте також: «Новообраний президент Польщі виступив за створення Балто-Чорноморського блоку держав»

Згідно з останніми даними британського статистичного бюро ОNS, протягом одного року з березня 2017 року по березень 2018 року їх число скоротилося на 91 тис., тобто максимально з початку ведення даної статистики у 1997 році.

Серед найважливіших причин змін, серед іншого, вказується на зниження вартості фунту і побоювання наслідків виходу Сполученого Королівства з Європейського Союзу.

Цитована виданням «Times» директор агентства з маркетингу Матильда Сетлак зазначила, що пропозиції праці та заробітна плата зараз є менш привабливими, ніж минулого року, тому багато східноєвропейців вважають за краще залишити Велику Британію і повернутися до своїх країн».

Східна Європа

Східна Європа

Читайте також: «Економічно Західна та Східна Європа повільно наближаються одна до одної»

Вона каже, що з часом також зменшилися відмінності у якості життя в Британії та Східній Європі, а для тих, хто хоче залишатися в еміграції, більш привабливими стають інші країни, наприклад Німеччина, яка є членом Європейського Союзу і розташована ближче до східноєвропейських країн, що полегшує іноземним працівникам контакт зі своїми родинами.

За офіційними даними, кількість робітників з Польщі, Чехії, Естонії, Словаччини, Словенії, Литви, Латвії та Угорщини скоротилася протягом року з 1 млн 8000 осіб до 917 тис. Але в той же час значно зросла (на 60 тис.) кількість зайнятих громадян Румунії та Болгарії..

Загалом у Великій Британія протягом дванадцяти місяців до березня поточного року працювали 2.29 млн громадян ЄС, що на 28 тис. менше, ніж минулого року.

«Times»

«Times»

Читайте також: «В Європі зростає число хворих на СНІД»

Поляки складають найбільшу групу мігрантів у Великій Британії. Згідно з недавніми оцінками, в цій країні їх проживає трохи більше мільйона.

 

Be the first to comment on "У Британії стрімко зменшується кількість працівників зі Східної Європи"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**