У Британії відомого совєтського дисидента В. Буковського звинуватили в зберіганні дитячої порнографії

Владімір БуковськийВладімір Буковський

Суд у Кембриджі відклав провадження у справі проти колишнього російського дисидента та письменника Владіміра Буковського через його погане здоров’я, — поінформувала російська служба BBC.

Читайте також: «Велика Британія планує розмістити свої ВПС в країнах Балтії»

75-річного Буковського звинувачують у готуванні та зберіганні матеріалів з дитячою порнографією.

Виступаючи перед судом у Кембріджі, адвокат Френсіс Фіцґібон, який захищає Буковського, повідомив, що його клієнт страждає від «серйозних захворювань серця, печінки та нирок». За словами судді, який веде справу, суд може бути відновлений, якщо стан здоров’я Буковського покращиться.

У квітні 2015 року британська прокуратура звинуватила Буковського у виготовлені та зберіганні «непристойних» зображень неповнолітніх. Слідчі стверджують, що він виготовляв і зберігав порнографічні фотографії дітей. Судовий процес розпочався в грудні 2016 року, але через два дні був перерваний, тому що Буковський потрапив до лікарні.

Британські острови

Британські острови

Читайте також: «Колишній мер Лондона порівняв керівництво ЄС з Наполеоном і Гітлером»

Проти Буковського, який живе у Великій Британії з 1977 року, загалом висунуто 11 звинувачень. Жодного з них колишній дисидент не визнав. Він заявив, що проти нього була організована навмисна кампанія з дискредитації та переслідування.

«Ця спеціальна операція Федеральної служби безпеки, на відміну від багатьох попередніх аналогічних спроб, чомусь активно підтримується британськими правоохоронними органами», — пише він у своєму блозі на сайті радіо «Ехо Москви». У квітні 2016 року Буковський оголосив голодування на знак протесту проти звинувачень з боку британської прокуратури.

Він пояснив, що завантажив файли з дитячих порнографічних сайтів як частину дослідження щодо обмежень свободи в Інтернеті.

Лондон

Лондон

Читайте також: «Офіційний Лондон проти референдуму про незалежність Шотландії»

Буковський в СССР неодноразово брав участь в організації демонстрацій на захист дисидентів. Завдяки йому Захід дізнався про совєтську практику тримання політичних опонентів у психіатричних лікарнях. Сам Буковський у так званих психлікарнях провів загалом 12 років. У 1976 році його депортували на Захід. Влада у Москві обміняла його на тодішнього лідера Комуністичної партії Чилі Луїса Корвалана.

Be the first to comment on "У Британії відомого совєтського дисидента В. Буковського звинуватили в зберіганні дитячої порнографії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**